عید سعید فطر
1391/04/20 12:59:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طباطبایی نائینی:

بیان برخی اظهارنظرها بدسلیقگی سیاسی است

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: برخی اظهارنظرهای نسنجیده و نابجا نوعی بدسلیقگی سیاسی است که متاسفانه بعضا در کشور ما رواج دارد.
بیان برخی اظهارنظرها بدسلیقگی سیاسی است نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار داشت: برخی اظهارنظرهای نسنجیده و نابجا نوعی بدسلیقگی سیاسی است که متاسفانه بعضا در کشور ما رواج دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/20413.jpg بیان,برخی,اظهارنظرها,بدسلیقگی,سیاسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا طباطبایی به ایسنا گفت:حتی بیان برخی حقایق و اظهارنظرهای منطقی نیز اگر بدون در نظر گرفتن شرایط و زمان مطرح شود نوعی بدسلیقگی سیاسی است.

وی با بیان اینکه افراد کم‌تجربه عمدتا مرتکب بدسلیقگی در گفتار و رفتارشان می‌شوند ادامه داد: اگر برای افراد در عرصه سیاست نوعی شناسنامه و یا کارنامه وجود داشته باشد که تمام رفتارها و برخرودهای آنان ثبت شود،مردم بهتر می‌توانند در انتخابات تصمیم بگیرند.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی تاکید کرد: بدسلیقگی و بداخلاقی‌ همواره باعث هزینه‌های زیادی برای کشور در عرصه بین‌المللی و در عرصه داخلی می‌شود و متاسفانه در این صورت کشور و مردم هستند که مجبورند هزینه‌های آن را پرداخت کنند.

وی تصریح کرد: قطعا ضرورت دارد که مراجع بالاتر برای انتخاب و تایید افراد و شخصیت‌های سیاسی کارنامه، تجربه و عملکرد آنها را مدنظر قرار دهند تا افرادی وارد عرصه سیاسی نشوند که با اظهارنظر و افعال نسنجیده خود کشور را متحمل هزینه‌های اقتصادی و سیاسی فراوان کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت وجود احزاب در فضای سیاسی کشور گفت: ما در کشور حزب به معنای واقعی نداریم و اگر این احزاب در کشور وجود داشت، صحبت‌ها و اظهارنظرها سنجیده‌تر می‌شد.

وی در پایان افزود: لازم است همه جریان‌ها و احزابی که امروز در کشور فعال هستند، خود را بازسازی کنند و این فرصت نیز در اختیار احزاب قدیمی و گروه‌هایی که در گذشته فعال بودند، قرار گیرد که با قبول اشتباهات خود و جبران آنها و قرار داشتن در چارچوب کلی نظام و رعایت اصول بتوانند در فضای سیاسی کشور عرض اندام کنند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet