هدر موبایل
1391/04/20 11:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اهواز در مجلس:

احتمال جابجایی استاندار خوزستان وجود دارد

ناصر سودانی به استناد انتقاداتی که به فعالیت استاندار خوزستان وارد است از احتمال جابجایی وی خبر داد.
احتمال جابجایی استاندار خوزستان وجود دارد ناصر سودانی به استناد انتقاداتی که به فعالیت استاندار خوزستان وارد است از احتمال جابجایی وی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/1358.jpg احتمال,جابجایی,استاندار,خوزستان,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موج تغییرات استانداران در سال جاری با تغییر دو استاندار استان‌های قم و خراسان شمالی کلید خورد و ابوطالب شفقت، استاندار خراسان شمالی و موسی پور، استاندار قم جای خود را به محمود احمدی بیغش نماینده حامی دولت در مجلس هشتم و کرم رضا پیریایی از نزدیکان محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور دادند.

ناصر سودانی نماینده اهواز درباره برکناری استانداران ،به خبرنلاین گفت: یکی از راه های توسعه پایدار، ثبات مدیریتی در کشور است. اما نباید بر ابقا مدیران ناکار آمد اصرار داشت. حضور مدیران ناکارآمد در استان داری ها موجب جلوگیری از توسعه و پیشرفت کشور خواهد شد و باید ترتیبی داده شود که مدیران ناکارآمد جابجا شوند.
نماینده مردم اهواز درباره وضعیت ثبات مدیریت استاندار خوزستان نیز تصریح کرد: هم اکنون صحبت هایی مبنی بر جابجایی استاندار خوزستان مطرح است و این احتمال وجود دارد که استاندار خوزستان از سمت خود برکنار شود.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که انتقاداتی به نحوه مدیریت استاندار خوزستان وارد است، گفت: البته استاندار خوزستان فعالیت های مناسبی نیز انجام داده است.
وی درباره گزینه احتمالی برای حضور در استانداری خوزستان گفت: گزینه جدید برای جایگزینی استاندار کنونی مشخص نیست./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet