ولادت امام موسی کاظم (ع)
1391/04/20 15:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس فراکسیون روحانیون مجلس:

تحریم ها را به فرصت ها تبدیل کنیم

دشمن بر اساس اهداف شوم سیاسی و سیاست دوگانه و خلاف مبانی حقوقی ، ایران را تحریم کرده است.
تحریم ها را به فرصت ها تبدیل کنیم دشمن بر اساس اهداف شوم سیاسی و سیاست دوگانه و خلاف مبانی حقوقی ، ایران را تحریم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20543.jpg تحریم,ها,را,به,فرصت,ها,تبدیل,کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام علی اکبر ناصری، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) ،به مجلس نیوز گفت: دشمن بر اساس اهداف شوم سیاسی و سیاست دوگانه و خلاف مبانی حقوقی  ، کشور ما را تحریم کرده است و البته این می تواند فرصتی برای ما در کشور باشد.

رییس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی افزود: با رویکردی که رهبری برای ما ترسیم کرده اند ، با ابعاد گوناگونی چون کشاورزی ، صنعت ، معدن و فن آوری های دیگر  به سمت بهبود تولید ملی حرکت کنیم تا  بتوانیم هم بار تحریم ها را کم کنیم و هم فرصتی برای رشد و خود کفایی در ابعاد مختلف در تولیدات ملی داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت در فاز دوم هدفمندی باید حساب شده ورود کند و با لحاظ جمع بندی فاز اول هدفمندی یارانه ها و توجه به نکات قوت و ضعف آن  شود و با توجه به این جمع بندی ها فاز دوم کلید بخورد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: تزریق نقدینگی نباید به ازای ورود اجناس کهباشد و عرضه و تقاضا را دچار مشکل کند ، چرا که گرانی همراه می آورد ، باید این نقدینگی به شکلی درست چرخش داشته باشد تا اجازه بروز تورم داده نشود.

علی‌اکبر ناصری‌زاده در خاتمه گفت: اگر دولت سهم تولید و صنعت را از هدفمندی یارانه ها پرداخت کند مشکلات زیادی که برای قطعه سازان ایجاد شده است  حل می شود و ما توان عبور از تحریم ها را خواهیم داشت و در این صورت از تحریم ها به عنوان فرصت یاد خواهیم کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet