حلول ماه ربیع الاول
1391/04/20 14:21:10
سرویس سیاسی
رضایی:

سکوت، شعار تبلیغاتی رئیس‌جمهور است

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس،"شکستن سکوت رئیس جمهوری " را شعار تبلیغاتی احمدی‌نژاد از ابتدای دوره ریاست‌جمهوری وی خواند و گفت: اگر کسی از مجرمان اقتصادی خبر دارد باید سکوت خود را بشکند.
سکوت، شعار تبلیغاتی رئیس‌جمهور است نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس،"شکستن سکوت رئیس جمهوری " را شعار تبلیغاتی احمدی‌نژاد از ابتدای دوره ریاست‌جمهوری وی خواند و گفت: اگر کسی از مجرمان اقتصادی خبر دارد باید سکوت خود را بشکند. https://cdn.icana.ir/d/019/9372.jpg سکوت،,شعار,تبلیغاتی,رئیس‌جمهور,است Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، "شکستن سکوت رئیس جمهوری " را شعار تبلیغاتی احمدی‌نژاد از ابتدای دوره ریاست‌جمهوری خواند و با اشاره به چاپ این مطلب در روزنامه ایران، گفت: رئیس جمهور فرافکنی نکند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معرفی یک مفسد و غارت‌گر بیت المال منعی ندارد، گفت: آیا 7 سال برای احمدی نژاد کافی نبود تا نام مفسدان اقتصادی را اعلام کند. 

مردم 7 سال است که شعار تبلیغاتی رئیس‌جمهور خود را بدون هیچ نتیجه گیری می شوند، واقعا اگر قصدی برای اعلام نام مفسدین وجود داشت، امروز و در شرایطی که مجرمین 3 هزار میلیاردی در حال محاکمه هستند سکوت رئیس جمهوری هم شکسته نمی‌شد.

وی ادامه داد: مردم 7 سال است که شعار تبلیغاتی رئیس‌جمهور را بدون هیچ نتیجه‌ای می‌شوند، واقعا اگر قصدی برای اعلام نام مفسدان وجود داشت، چرا امروز که مجرمان 3 هزار میلیارد تومانی در حال محاکمه هستند، رئیس‌جمهور همچنان سکوت کرد؟

نماینده اصولگرای مجلس نهم ، با بیان‌اینکه با غارت‌گر و متجاوز حقوق مردم نباید معامله کرد و در برابرش کوتاه آمد، گفت: اگر کسی چیزی بداند و نگوید خیانت به نظام و مردم کرده است.

رضایی، با بیان اینکه دستگاه قضایی بدون رعایت هیچ خط قرمزی وارد مفسدان اقتصادی دانه درشت را محاکمه کند، افزود: منتظریم که رئیس جمهور نیز سکوت خود را بشکند و مردم را بین زمین و آسمان رها نکند.

وی، ادامه داد: در زمان حاضر کسی نمی‌داند مخاطب رئیس جمهور کیست و همین باعث شده که فضای اتحاد و همدلی از کشور دور شود.

نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه دولت به عنوان قوه اجرایی مسئولیت امور جاری کشور را برعهده دارد و باید با استفاده از همه نظرها کشور را مدیریت کند، تصریح کرد: جنجال مصلحت کشور نیست؛ صلح و اتحاد  نیاز امروز کشور است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشوربا بیان اینکه مسئولان نباید آرامش جامعه را با برخی از اظهارنظرها برهم بزنند و از فضای گل آلود نفع ببرند، تصریح کرد: هم مصلحت دولت و هم مصلحت مردم است که همه چیز با اتحاد و همدلی پیش رود و اگر کسی از مجرمان و متخلفان خبر دارد سکوت خود را بشکند و بدون ملاحظه حرف بزند.

روزنامه ایران دوشنبه (19 تیر) در یادداشتی  با عنوان "سکوتی که اگر بشکند" نوشت: در همیشه روی یک پاشنه نمی گردد و معادله معکوس می‌شود اگر احمدی نژاد سکوت خود را بشکند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet