هدر موبایل
1391/04/20 15:57:42
سرویس سیاسی
آذین:

آقای رئیس‌جمهور به جای شکستن سکوت گرانی را حل کنید

عضو هئیت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس،با طرح این سوال که چرا رئیس جمهور هنگام بروز مشکلاتی چون گرانی و اختلاس، می‌گوید که مسائل به دولت مربوط نیست و روزی افشاگری خواهم کرد، گفت: رئیس‌جمهور سکوت خود را هم بشکند، حرفی برای گفتن ندارد.
آقای رئیس‌جمهور به جای شکستن سکوت گرانی را حل کنید عضو هئیت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس،با طرح این سوال که چرا رئیس جمهور هنگام بروز مشکلاتی چون گرانی و اختلاس، می‌گوید که مسائل به دولت مربوط نیست و روزی افشاگری خواهم کرد، گفت: رئیس‌جمهور سکوت خود را هم بشکند، حرفی برای گفتن ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/9368.jpg آقای,رئیس‌جمهور,به,جای,شکستن,سکوت,گرانی,را,حل,کنید Icana

حسین آذین در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، "شکستن سکوت رئیس جمهوری "را یک حربه برای فرار از بعضی سوء مدیریت‌ها در حوزه اجرایی خواند و با اشاره به چاپ این مطلب در روزنامه ایران، گفت: رئیس جمهور نباید سکوت کند.

سکوت رئیس جمهوری امری بی‌معنا است

نماینده مردم رفسنجان و انار درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس قوه مجریه نباید سکوت کند و اگر چیزی می‌داند باید آن را اعلام کند، افزود: سکوت رئیس جمهوری امری بی‌معنا است.

وی، با بیان اینکه احمدی‌نژاد می‌تواند برای شکستن سکوت خود از رهبری معظم انقلاب کسب اجازه کند و بعد مسائل را بر زبان بیاورد، تصریح کرد: به نظر می‌رسد وی حرفی برای گفتن ندارد و با تبلیغ روی مواضع شعاری خود تنها می خواهد به اهدافش برسد.

دولت بحران سوء مدیریت‌ها را با شعار حل می‌کند

این نماینده اصولگرای مجلس نهم با طرح این سوال که چرا رئیس جمهوری هنگام بروز مشکلاتی چون گرانی و اختلاس، می‌گوید که مسائل به دولت مربوط نیست و روزی افشاگری خواهم کرد، گفت: دولت بحران سوء مدیریت‌ها را با شعارها اگر سکوتم را بشکنم حل می‌کند.

آذین، با بیان اینکه به مدیریت برخی افراد در دولت انتقادات زیادی وارد است، توضیح داد: برخی افراد که از سوی خود رئیس جمهور منصوب شده‌اند، مدیریت اشکال داری را درسیستم اجرایی به وجود آورده‌اند که نارضایتی مردم را در پی داشته است.

کسی حاشیه امنی ندارد

وی مردم را ولی نعمت کشور دانست و با بیان‌اینکه پنهان‌کاری تنها زمانی لازم است که موضوعات مطرح شده به مصلحت کشور نباشد، گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کسی حاشیه امنی ندارد و نام مجرمان در هر مقامی باید اعلام شود.

عضو هئیت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با بیان اینکه جنجال آفرینی مسئولان در کشور به مصحلت نظام نیست و دولت باید شفاف عمل کند، گفت: رئیس جمهور نباید برای فرافکنی سوء مدیریت‌ها در حوزه اجرا، مردم سرگرم شعارهای حاشیه‌ای کند.

روزنامه ایران دوشنبه (۱۹ تیر) در یادداشتی  با عنوان "سکوتی که اگر بشکند" نوشت: در همیشه روی یک پاشنه نمی گردد و معادله معکوس می‌شود اگر احمدی نژاد سکوت خود را بشکند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet