هدر موبایل
1391/04/21 10:27:41
سرویس استان ها
قادر مرزی:

گرانی دلار گریبان علوفه‌های دامی را هم گرفت

نماینده مردم قروه و دهگلان درمجلس با بیان اینکه افزایش دلار گریبان علوف های دامی راهم گرفته است گفت:درطی چندوقت اخیر به علت خشکسالی دراین حوزه انتخابیه مجبورهستیم، بسیاری از علوفهای دامی را از خارج کشور وارد کنیم که این امر موجب شده بسیاری از دامداران با مشکلات بی‌شماری روبرو شوند.
گرانی دلار گریبان علوفه‌های دامی را هم گرفت نماینده مردم قروه و دهگلان درمجلس با بیان اینکه افزایش دلار گریبان علوف های دامی راهم گرفته است گفت:درطی چندوقت اخیر به علت خشکسالی دراین حوزه انتخابیه مجبورهستیم، بسیاری از علوفهای دامی را از خارج کشور وارد کنیم که این امر موجب شده بسیاری از دامداران با مشکلات بی‌شماری روبرو شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/16400.jpg گرانی,دلار,گریبان,علوفه‌های,دامی,را,هم,گرفت Icana

حامد قادر مرزی در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: دولت باید نرخ نهاده‌های دامی را به گونه‌ای در نظربگیرد که دامداران بتواند درآمد کافی را از صنعت دامداری به دست آورند.

نماینده مردم قروه ودهگلان در مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: گرانی علوفه، موریانه صنعت دامداری استان کردستان است واین در حالی است که از بین رفتن گاوهای شیری دامداری‌ها به معنای از دست رفتن سرمایه ملی کشور است، زیرا برای اصلاح و تربیت این نژادها زحمات فراوانی کشیده شده است.

وی ادامه داد: استان کردستان با توجه به شرایط اقلیمی وآب وهوایی که دارد می تواند در صنعت دامپروی به پیشرفت‌های بسیار چشمگیری دست‌یابد و در صورتی این امر تحقق می‌یابد که بسترهای توسعه صنعت دامپروری دراین استان به نحوی مطلوب فراهم شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس ، یادآورشد :صنعت دامداری دربرگیرنده توده عظیمی از ظرفیت های اقتصادی است واز این رو پیشرفت صنعت دامداری موجب خواهد شد که نرخ بیکاری استان کردستان به نحو چشمگیری کاهش یابد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet