خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/04/20 16:53:30
سرویس اقتصادی
تابش :

دولت هرگونه پیشنهاد در مورد فاز دوم هدفمندی را در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که انتخاب فاز دوم هدفمندی باید با ارزیابی دقیق و کارشناسی فضای جامعه صورت گیرد، افزود:اگر در بخشی از قانون نقصی وجود دارد دولت باید با استفاده از کارشناسان خود این نواقص را رفع کرده و پیشنهادهای خود را برای بهبود در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد.
دولت هرگونه پیشنهاد در مورد فاز دوم هدفمندی را در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که انتخاب فاز دوم هدفمندی باید با ارزیابی دقیق و کارشناسی فضای جامعه صورت گیرد، افزود:اگر در بخشی از قانون نقصی وجود دارد دولت باید با استفاده از کارشناسان خود این نواقص را رفع کرده و پیشنهادهای خود را برای بهبود در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/16605.jpg دولت,هرگونه,پیشنهاد,در,مورد,فاز,دوم,هدفمندی,را,در,قالب,لایحه,به,مجلس,ارائه,دهد Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: اجرای فاز دوم هدفمندی با توجه به شرایط اقتصادی امروز جامعه مسئله مهمی است که انتخاب زمان آن باید با دید کارشناسی و تعامل بین دولت و مجلس صورت گیرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تعامل بین دولت و مجلس نتیجه اجرای قانون هدفمندی را ارتقا می هد، افزود: براساس قانون برنامه پنجم شیب اجرای قانون را دولت می تواند در طی 5 سال تنظیم کند و به همین دلیل زمان اجرای فاز دوم هدفمندی بر عهده دولت است.

تابش با اشاره به این که دولت باید بر اساس قانون مصوب مجلس هدفمندی را اجرا کند تصریح کرد: قانون مصوب مجلس تنها الگوی مجاز اجرای هدفمندی یارانه ها است و بارها مجلس تاکید کرده است که دولت باید این قانون را اجرا کند.

وی تاکید کرد: اگر در بخشی از قانون نقصی وجود دارد دولت باید با استفاده از کارشناسان خود این نواقص را رفع کرده و پیشنهادهای خود را برای بهبود در قالب لایحه به مجلس ارائه دهد  در غیر این صورت مبنای اجرا باید قانون فعلی که مصوب مجلس است باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet