حلول ماه ربیع الاول
1391/04/21 10:33:47
سرویس استان ها
ندیمی تاکید کرد:

توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ضامن ارتقاء صنعت گردشگری

نماینده مردم لاهیجان در مجلس با بیان اینکه نبض توسعه صنعت گردشگری در دستان وسایل نقلیه ارتباطی است،گفت:این حوزه انتخابیه یکی از قطب‌های گردشگری کشور به شمار می آید به همین علت دولت باید نگاه ویژه ای به استان گیلان داشته باشد .
توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی ضامن ارتقاء صنعت گردشگری نماینده مردم لاهیجان در مجلس با بیان اینکه نبض توسعه صنعت گردشگری در دستان وسایل نقلیه ارتباطی است،گفت:این حوزه انتخابیه یکی از قطب‌های گردشگری کشور به شمار می آید به همین علت دولت باید نگاه ویژه ای به استان گیلان داشته باشد . https://cdn.icana.ir/d/019/17260.jpg توسعه,ناوگان,حمل,و,نقل,عمومی,ضامن,ارتقاء,صنعت,گردشگری Icana

ایرج ندیمی در گفت‌و گو باخبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: با توسعه صنعت گردشگری و تقویت زیر ساخت‌های این صنعت می‌توانیم بسیاری از توریست‌ها را برای بازید از آثارو بناهای تاریخی و  منابع طبیعی شهرستان های سیاهکل و لاهیجان به این مناطق بکشانیم.

نماینده مردم لاهیجان درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ازجمله ویژگی ممتاز صنعت گردشگری همین بس که علاوه بر پویایی و تحرک، فعالیت در این حوزه می‌تواند زمینه تولید ثروت و ایجاد فرصتهای اشتغال را نیز فراهم کند.

وی ادامه داد: گردشگری در دنیای امروز به تمام معنا یک صنعت است اما در کشور ما تا بهره‌برداری کارآمد از همه جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی و طبیعی راه‌های نرفته بسیاری وجود دارد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد: خصوصیات اقلیمی وآب وهوایی استان گیلان در برخی از فصول جاذبه‌های بسیاری دارد  که در کنار این خصوصیات اقلیمی، آثار باستانی بی‌نظیری هم در این استان وجود دارد و این نکته موجب شده است که این استان به یکی از مناطق توریستی کشور تبدیل شود.

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet