هدر اصلی
1391/04/20 18:45:40
سرویس اجتماعی
درخواست ابوترابی‌فرد از اعضای APA

حضور حداکثری در جلسات موجب استحکام مصوبات می شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی حضور حداکثری اعضای APAدر جلسات مجمع را موجب اتقان و استحکام مصوبات آن دانست.
حضور حداکثری در جلسات موجب استحکام مصوبات می شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی حضور حداکثری اعضای APAدر جلسات مجمع را موجب اتقان و استحکام مصوبات آن دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/4387.jpg حضور,حداکثری,در,جلسات,موجب,استحکام,مصوبات,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست کمیته دائمی امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی که امروز سه شنبه 20 تیر برگزار شد محمدحسن ابوترابی‌فرد در سخنرانی پایان جلسه گفت: از اعضای حاضر در این نشست می‌خواهم که در اجلاس‌ها و کمیته‌های فرعی APAمشارکت و حضور جدی داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهردرمجلس شورای اسلامی  مشارکت حداکثری اعضا را موجب اتقان و استحکام مصوبات و همگرایی بیشتر میان پارلمان‌های عضو APAو فراهم آوردن بستر اجرایی مصوبات دانست.

وی با بیان اینکه حضور نمایندگان پارلمان‌ها در جلسات APAموجب افزایش بهره‌وری از این نهاد است، اضافه کرد: شرایط روز منطقه و جهان اقتضا می‌کند کشورهای آسیایی و به خصوص پارلمان‌ها با همگرایی بیشتر روابط خود را ارتقا و استحکام بخشند.

 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهردرمجلس تاکید کرد: باید برای برون‌رفت از فضایی که امروزه روبه‌روی ما قرار گرفته، با اقتدار ملت‌ها، دولتها و پارلمان‌های آسیایی، آینده‌ای همراه با عزت و سعادت برای کشورهای آسیایی رقم بزنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet