هدر موبایل
1391/04/21 10:32:37
سرویس فرهنگی
موسوی نژاد:

فرهنگسراها باید معارف اسلامی را بر بدنه جامعه تزریق کنند

نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه مراکز فرهنگی کشور باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای جوانان بازگو کنند تا این فرهنگ در میان نسل جوان به نحومطلوبی نهادینه شود،گفت: مراکز فرهنگی می‌توانند با تغذیه ازمعارف اسلامی، برنامه‌های تبلیغاتی خود را جهت‌دهی کنند تا جوانان این مرز و بوم با اهداف جهان محور انقلاب اسلامی آشنا شوند
فرهنگسراها باید معارف اسلامی را بر بدنه جامعه تزریق کنند نماینده مردم دشتستان در مجلس با بیان اینکه مراکز فرهنگی کشور باید دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای جوانان بازگو کنند تا این فرهنگ در میان نسل جوان به نحومطلوبی نهادینه شود،گفت: مراکز فرهنگی می‌توانند با تغذیه ازمعارف اسلامی، برنامه‌های تبلیغاتی خود را جهت‌دهی کنند تا جوانان این مرز و بوم با اهداف جهان محور انقلاب اسلامی آشنا شوند https://cdn.icana.ir/d/019/22366.jpg فرهنگسراها,باید,معارف,اسلامی,را,بر,بدنه,جامعه,,تزریق,کنند Icana

مهدی موسوی نژاد درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: بررسی ناهنجاری  های اجتماعی و تربیت اجتماعی ومذهبی نسل جوان  نیازمند عملکرد کار آمد فرهنگسراهای کشوراست واین امر زمانی امکان پذیر است که فرهنگ اسلامی به طریق ریشه ای بر بدنه جامعه تزریق شود.

نماینده مردم  دشتستان درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: دولت باید با یک برنامه‌ریزی راهبردی اقدامات کارآمدی درعرصه مبارزه با آسیب های اجتماعی انجام دهد تا فرهنگ ناب محمدی در جامعه نهادینه شود.

وی ادامه داد: نهادینه سازی فرهنگ اسلامی به عنوان یکی از ضرورت های باورهای دینی مستلزم برنامه ریزی صحیح درسه حوزه فرد، خانواده و جامعه است، زیرا با تزریق  فرهنگ اسلامی در جامعه  بسیاری از آسیب‌های اجتماعی ریشه کن می‌شود.

موسوی نژاد افزود: فرهنگسراهای کشور برای نهادینه‌سازی، گسترش و حفظ فرهنگ عفاف و حجاب باید ازهمه توانایی‌ها، اختیارات و امکانات موجود در نهادهای کشوراستفاده کنند.

 عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآورشد:حفظ حجاب از ضروریات فرهنگی جهان معاصر به شمار می‌آید وبه همین علت، این امر مهم باید در بین افراد جامعه بویژه بانوان و دختران مورد توجه قرار گیرد. حجاب می‌تواند به عنوان یک باور پایه‌ای بسیاری از مسایل زندگی را تحت‌الشعاع قرار دهد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet