هدر موبایل
1391/04/21 11:53:46
سرویس سیاسی
آصفری:

عراق در موعد مقرر گروهک منافقین را اخراج کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تاکید بر جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین در ایران و عراق، لازمه انسجام روابط بغداد و تهران را اخراج گروهک تروریستی منافقین از عراق خواند.
عراق در موعد مقرر گروهک منافقین را اخراج کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تاکید بر جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین در ایران و عراق، لازمه انسجام روابط بغداد و تهران را اخراج گروهک تروریستی منافقین از عراق خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg عراق,در,موعد,مقرر,گروهک,منافقین,را,اخراج,کند Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره دیدار نوری المالکی و نماینده دبیر کل سازمان ملل در عراق، گفت: توافق بر اخراج گروهک تروریستی منافقین در موعد مقرر و عدم تمدید این مهلت، اقدامی سازنده در جهت برقراری ثبات و امنیت در عراق است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، منافقین را دشمن مشترک  دو ملت‌ ایران و عراق خواند و تصریح کرد: اخراج این گروهک تروریستی ارتباطات میان دو کشور را تقویت می‌کند.

وی با یادآوری جنایت‌ها و خیانت‌های گروهک تروریستی منافقین در ایران و عراق، ادامه داد: کشتار مردم ایران، کربلا و نجف، تصرف ار

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet