حلول ماه ربیع الاول
1391/04/21 12:33:22
سرویس سیاسی
شوشتری:

زمان اخراج گروهک منافقین از خاک عراق نباید تمدید شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره اخراج گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق، گفت: مهلت تعیین شده برای اخراج این گروهک نباید تمدید شود.
زمان اخراج گروهک منافقین از خاک عراق نباید تمدید شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، درباره اخراج گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق، گفت: مهلت تعیین شده برای اخراج این گروهک نباید تمدید شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg زمان,اخراج,گروهک,منافقین,از,خاک,عراق,نباید,تمدید,شود Icana

هادی شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره لزوم اخراج گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق در زمان مقرر، گفت: پس از تشکیل دولت نوری مالکی، این موضوع به صورت جدی دنبال شد اما همواره با مخالفت نیروهای آمریکا و رژیم صهیونیستی همراه بوده است.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی بایادآوری این موضوع که دست منافقین آلوده به خون مردم مظلوم ایران است، تاکید کرد: از دولت نوری المالکی انتظار می‌رود اقدام قاطعی درباره اخراج منافقین از خاک این کشور انجام بدهد.

وی توضیح داد: هرچند هنوز بقایایی از منافقین در خاک عراق باقی مانده است،‌ اما همین معدود افراد باقی مانده از این گروهک هم باید امحا شوند، البته بارها مقامات جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده‌اند که راه توبه برای گروهک تروریستی منافقین باز است و رأفت اسلامی شامل حال این افراد خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، بر ضمانت اجرایی لازم بر اخراج اعضا گروهک تروریستی منافقین از عراق تأکید و تصریح کرد: اخراج گروهک تروریستی منافقین فراتر از قوانین کشور عراق است و اصول روابط بین الملل هم حکم می کند که این گروهک از این کشور اخراج شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: تنفر مردم ایران از گروهک منافقین به دلیل رذالت‌ها و ترورهای ناجوانمردانه این گروهک است و در زمان حاضر منافقین مانند افراد به ظاهر زنده اما در حقیقت مرده‌ای هستند که دیگر جایگاهی در هیچ کشوری ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تاکید کرد: دولت عراق نباید مهلت تعیین شده برای اخراج این گروهک تروریستی را برای بار دیگر تمدید کند و هرچه زودتر باید به حضور افراد این گروهک در خاک این کشور پایان بدهد.

نوری المالکی نخست وزیر عراق و مارتن کوبلر نماینده سازمان ملل متحد در این کشور درباره اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین در موعد مقرر و پایان دادن به حضور این گروهک در خاک این کشور توافق کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet