حلول ماه ربیع الاول
1391/04/21 12:54:54
سرویس اقتصادی
قوامی مخالف طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی/

سازمان مدیریت قابل احیا نیست مگر در دولتی دیگر

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس درخصوص طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی تنها به دو جمله اکتفا کرد و گفت: سازمان مدیریت قابل احیا نیست مگر دولت جدیدی سر کار بیاید.
سازمان مدیریت قابل احیا نیست مگر در دولتی دیگر عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس درخصوص طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی تنها به دو جمله اکتفا کرد و گفت: سازمان مدیریت قابل احیا نیست مگر دولت جدیدی سر کار بیاید. https://cdn.icana.ir/d/019/22475.jpg سازمان,مدیریت,قابل,احیا,نیست,مگر,در,دولتی,دیگر Icana

هادی قوامی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره افزایش قیمت کالاها ی اساسی طی چند ماه اخیرافزود: گرانی ها درشرایط کنونی دلایل متعددی دارد وعدم تعادل میان عرضه و تقاضا یکی از دلایل گرانی های اخیر است ودرحال حاضر تقاضا بیشتر از عرضه است.

نماینده مردم اسفراین درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درشرایط تورم رکودی قرار داریم اظهار داشت: تحریم ها و سخت وصول شدن درآمدهای ارزی ، تقاضای بالای ارزوابستگی شدید به درامد های نفتی از دیگر دلایل گرانی های اخیر است.

وی درادامه با تاکید بر این که هزینه های تولید درکشوربالااست دراین باره که سیاست های دولت تا چه حد درگرانی های اخیر موثر است گفت: سیاستهای پولی و مالی ازجمله تعیین نرخ دستمزد وتغییر نرخ ارز درنوسانات قیمت کالاها موثر است.

این عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به پایین بودن بهره وری تولید و بالا بودن هزینه های مالی دراین باره که آیا طرح های ضربتی درکاهش قیمت ها موثر است تصریح می کند: سیاست های ضربتی اثربخش نیست و باید سیاست های بلند مدت و اصولی رادرپیش گرفت و نقدینگی را به سمت تولید سوق داد.

قوامی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده افزود: در سالی که به نام تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده، فرصت مناسبی در اختیار بخش خصوصی قرار داده شده تا توان اجرایی و تولیدی خود را به منصه ظهور برسانند و دولت هم باید در این راستا فضای لازم را برای حرکت بخش خصوصی آماده کند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس یادآورشد: توسعه بخش خصوصی و واگذاری امور تولیدی و صنعتی به این بخش در توسعه و ارتقای تولید ملی و همین طور کار و سرمایه ایرانی موثر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet