هدر موبایل
1391/04/23 09:31:00
سرویس سیاسی
آقا محمدی تأکید کرد:

اخراج گروهک منافقین، مطالبه جدی ملت عراق

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با یادآوری فشار مردم عراق به دولت مالکی برای اخراج گروهک تروریستی منافقین از این کشور، گفت: به نظر می‌رسد عدم تمدید مهلت تعیین شده اخراج گروهک منافقین از خاک این کشور جدی است و این کشور مهلت دیگری را برای این گروهک درنظر نخواهد گرفت.
اخراج گروهک منافقین، مطالبه جدی ملت عراق عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با یادآوری فشار مردم عراق به دولت مالکی برای اخراج گروهک تروریستی منافقین از این کشور، گفت: به نظر می‌رسد عدم تمدید مهلت تعیین شده اخراج گروهک منافقین از خاک این کشور جدی است و این کشور مهلت دیگری را برای این گروهک درنظر نخواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/17715.jpg اخراج,گروهک,منافقین،,مطالبه,جدی,ملت,عراق Icana

ابراهیم آقامحمدی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد: گروهک تروریستی منافقین بیش از هر زمان دیگری مورد تنفر مردم عراق است و مردم این کشور خواستار آن هستند تا اعضای این گروهک هر چه زودتر از این کشور اخراج شوند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی،‌ توضیح داد: وضعیت به‌گونه‌ای است که با رویکرد حاکمیت و ملت عراق، گروهک تروریستی منافقین دیگر جایگاهی در این کشور نخواهند داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآور شدن این نکته که امریکا به دنبال آن است تا نامی از منافقین برجای بماند، تصریح کرد: در حال حاضر امریکا و غرب احساس می کنند که دیگر نمی توانند این گروهک را در عراق نگاه دارند و با جابجایی‌های گروهک منافقین و با ایجاد شانتاژهای خبری، به دنبال این هستند تا جایگاه جدیدی برای این گروهک در جهان ایجاد کنند.

وی توضیح داد: جابجایی گروهک منافقین در زمان حاضر بحث جدی است، اما امریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال آن هستند تا از طریق برگزاری نشست‌های مختلف برای انتقال پادگان اشرف گروهک منافقین، موجودیت موهوم گروهک منافقین را به اثبات ‌برسانند.

ابراهیم آقامحمدی، تاکید کرد: اگر آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌توانستند گروهک تروریستی منافقین را در خاک عراق حفظ کنند به طور قطع و یقین این‌کار را انجام می‌دادند ولی جامعه جهانی غرب به دنبال آن است تا با برگزاری نشست‌هایی برای گروهک منافقین از درون پوسیده گروهک هویت پوشالی بسازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با یادآور شدن این نکته که علاوه بر دولت عراق، جامعه بین المللی هم باید نسبت به اخراج گروهک منافقین متعهد باشد تا این نشست‌ها ضمانت اجرایی پیدا کند، توضیح داد: با توجه به فشار مردم عراق و تسلط دولت مالکی در این کشور، به نظر می‌رسد عدم تمدید مهلت تعیین شده برای اخراج گروهک منافقین از خاک این کشور جدی است و این کشور مهلت دیگری را برای این گروهک درنظر نخواهد گرفت.

نوری المالکی نخست وزیر عراق و مارتن کوبلر نماینده سازمان ملل متحد در نشستی دو جانبه در این کشور درباره اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین در موعد مقرر و پایان دادن به حضور این گروهک در خاک این کشور توافق کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet