هدر موبایل
1391/04/21 11:01:00
سرویس سیاسی
زمانی مطرح کرد:

تکذیب دیدار لاریجانی با قالیباف و رضایی/رسانه‌ها در انتشار اخبار دقت کنند

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برخی از رسانه ها با پرداختن به این موضوعات به دنبال اهداف خاصی هستندتصریح کرد:‌ خبردیدار دکتر لاریجانی با آقایان قالیباف و رضایی صحت ندارد.
تکذیب دیدار لاریجانی با قالیباف و رضایی/رسانه‌ها در انتشار اخبار دقت کنند مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برخی از رسانه ها با پرداختن به این موضوعات به دنبال اهداف خاصی هستندتصریح کرد:‌ خبردیدار دکتر لاریجانی با آقایان قالیباف و رضایی صحت ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/22476.jpg تکذیب,دیدار,لاریجانی,با,قالیباف,و,رضایی/رسانه‌ها,در,انتشار,اخبار,دقت,کنند Icana

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت باتکذیب برخی اخبار مبنی بر دیدار انتخاباتی رئیس مجلس شورای اسلامی با محمد باقر قالیباف و محسن رضایی، گفت: من این موضوع را کاملا تکذیب می کنم چون چنین دیداری به هیچ عنوان انجام نشده است.

وی بابیان اینکه برخی از رسانه ها با پرداختن به این موضوعات به دنبال اهداف خاصی هستند افزود:‌موضوعی که در حد شنیده هاست نباید به هیچ وجه رسانه ای شود.
زمانی باتاکید بر اینکه پرداختن به این موضوعات در شرایط فعلی اصلا به صلاح کشور نیست تصریح کرد: از دوستان تقاضا داریم از پرداختن به این موضوعات که صحت و سقم آن تایید نشده است خودداری کنند.
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet