هدر موبایل
1391/04/21 14:20:06
سرویس اقتصادی
بنی هاشمی چهارم:

چاره‌‎ای جز جیره بندی آب نداریم

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه جیره بندی آب مسئله‌ای است که هر سال باید انجام بگیرد، گفت: به علت کمبود منابع آبی در کشور چاره‌‎ای جز جیره بندی آب نداریم.
چاره‌‎ای جز جیره بندی آب نداریم عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه جیره بندی آب مسئله‌ای است که هر سال باید انجام بگیرد، گفت: به علت کمبود منابع آبی در کشور چاره‌‎ای جز جیره بندی آب نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/3257.jpg چاره‌‎ای,جز,جیره,بندی,آب,نداریم Icana

سیدهاشم بنی هاشمی چهارم در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره اسامی شهرهای دارای نوبت‌بندی آب که روز گذشته ازسوی مشاور وزیر نیرو اعلام شد، افزود: ایران کشوری است که به سمت خشکسالی حرکت می‌کند و جیره بندی آب از ملزومات است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: هرچند که امسال و سال گذشته بارندگی‌های خوبی داشتیم ولی کشور ما از لحاظ منابع آبی دچار مشکل بوده و با کمبود آب مواجه است.

وی با بیان اینکه جیره بندی آب مسئله‌ای است که هرساله باید انجام شود، تصریح کرد: در کشور چاره‌ای جز جیره بندی آب نداریم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس همگان را به صرفه جویی آب توصیه کرد و مسئله کمبود آب را مسئله‌ای جدانشدنی از جغرافیای ایران برشمرد.

مشاور وزیر نیرو از اجرای نوبت بندی آب برای جمعیتی بالغ بر 278 هزار نفر خبر داده و گفته است که در زمان کنونی در استان‌های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، گیلان و بوشهر نوبت بندی آب وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet