هدر موبایل
1391/04/24 14:21:19
سرویس اقتصادی
فتحی پور:

نیازی به احیا سازمان مدیریت نیست،وظایف به وزارتخانه‌ها محول شود

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام مخالفت خود نسبت به احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: نه تنها سازمان مدیریت نباید احیا شود بلکه باید ازفعالیت معاونت نظارت راهبردی جلوگیری شودو اختیارات این دو سازمان به استانداری ها،فرمانداری ها و وزارتخانه ها واگذارشود.
نیازی به احیا سازمان مدیریت نیست،وظایف به وزارتخانه‌ها محول شود رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام مخالفت خود نسبت به احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: نه تنها سازمان مدیریت نباید احیا شود بلکه باید ازفعالیت معاونت نظارت راهبردی جلوگیری شودو اختیارات این دو سازمان به استانداری ها،فرمانداری ها و وزارتخانه ها واگذارشود. https://cdn.icana.ir/d/019/22506.jpg نیازی,به,احیا,سازمان,مدیریت,نیست،وظایف,به,وزارتخانه‌ها,محول,شود Icana

ارسلان فتحی پور درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درادامه اظهار داشت: بهتر است دولت سازمانهایش را کوچک کرده و تنها سیاست گذار و ناظرباشد وبا توجه به این که وزارتخانه ها وظیفه خود را درحوزه برنامه ریزی و بودجه نویسی انجام می دهند نیازی به معاونت نظارت راهبردی هم نیست.

نماینده مردم کلیبر،هوراند، خدا آفرین و آبش احمد در مجلس شورای اسلامی گفت: معاونت نظارت و راهبردی رییس جمهور ترمزی  درسرعت اجرای کار وزارتخانه هااست وتداخل درکار دستگاههای مختلف ایجاد می کند.

وی افزود:مخالف احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی و فعالیت معاونت نظارت راهبردی هستم ومعتقدم با احیای سازمان مدیریت تصدی گری دولت بیشتر می شود واختیارات این دو سازمان  باید به استانداران و فرمانداران و وزارتخانه ها واگذارشود چرا که هم سازمان مدیریت و برنامه ریزی و معاونت نظارت راهبردی هر دو درتنظیم بودجه بروکراسی اداری پیچیده ای ایجاد می کنند.

گفتنی است سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی دردولت نهم گفت: برای اینکه نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی از یک عقلانیت و پشتیبانی کامل برخوردار باشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی را احیا می کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet