هدر موبایل
1391/04/21 14:22:06
سرویس سیاسی
مصری مطرح کرد:

تعامل دولت و مجلس نباید گزینشی و مشروط باشد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، بایادآور پیشنهاد دولت برای تشکیل کمیته مشترک بین قوه مجریه و قوه مقننه، گفت: تعامل بین دولت و مجلس نباید به صورت مشروط و گزینشی انجام شود.
تعامل دولت و مجلس نباید گزینشی و مشروط باشد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، بایادآور پیشنهاد دولت برای تشکیل کمیته مشترک بین قوه مجریه و قوه مقننه، گفت: تعامل بین دولت و مجلس نباید به صورت مشروط و گزینشی انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20782.jpg تعامل,دولت,و,مجلس,نباید,گزینشی,و,مشروط,باشد Icana

عبدالرضا مصری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، بایادآور پیشنهاد دولت برای تشکیل کمیته مشترک بین قوه مجریه و قوه مقننه، تصریح کرد: مجلس هم پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب است و همانطور که رئیس مجلس شورای اسلامی بارها تاکید کرده‌، نهادقانونگذاری برای هرگونه همکاری و تعامل با دولت آماده است اما این تعامل و همکاری نباید به صورت مشروط و گزینشی انجام شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: باید دولت و مجلس در تمام مشکلات مردم به‌ویژه معضلات اشتغال و گرانی به تعامل برسند و بدون شک مجلس هم از این همکاری دو جانبه استقبال خواهد کرد، اما این گفتگوها نباید بسته و محدود باشد.

وی مرتفع کردن مشکلات مردم و کشور را برای نمایندگان مجلس مهم خواند و یادآور شد:  مجلس آماده تعامل صددرصد با دولت برای حل معضلات و مشکلات جامعه است و امید دارد که خروجی تشکیل کمیته مشترک میان دو قوه برای مردم نتایج مثبتی را به همراه آورد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، با بیان اینکه مسئولان جدید همواره برای رفع مشکلات مردم طرح جدید ارائه می‌کنند، تاکید کرد: به نظر می‌سد هدف از پیشنهاد معاون پارلمانی دولت حل کردن مشکلات در سطح دو قوه مقننه و مجریه است و مجلس به طور قطع و یقین از این همکاری دو جانبه استقبال خواهد کرد.

لطف‌الله فروزنده‌ معاون پارلمانی رئیس‌جمهور روز گذشته (سه‌شنبه ۲۰ تیر) از تشکیل کمیته‌ای مشترک بین دولت و مجلس درباره مباحث نظارتی مجلس و تذکرات نمایندگان خبرداد و گفت: بنده به همراه یکی از نواب رئیس مجلس مدیریت کار را در این کمیته بر عهده داشته و سؤالات و تذکرات را ساماندهی خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet