شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/21 14:40:07
سرویس استان ها
حسینی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به کرمانشاه:

توسعه خطوط ریلی در غرب کشور شتاب گرفته می‌گیرد

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس گفت: توسعه خطوط راه آهن ، نقطه اولیه استارت توسعه روابط تجاری در کشور به شمار می آید واین در حالی است که با توسعه راه‌ها در غرب کشور می توانیم اقتصاد را نیز دگرگون کنیم.
توسعه خطوط ریلی در غرب کشور شتاب گرفته می‌گیرد نماینده مردم قصر شیرین در مجلس گفت: توسعه خطوط راه آهن ، نقطه اولیه استارت توسعه روابط تجاری در کشور به شمار می آید واین در حالی است که با توسعه راه‌ها در غرب کشور می توانیم اقتصاد را نیز دگرگون کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/17154.jpg توسعه,خطوط,ریلی,در,غرب,کشور,شتاب,گرفته,می‌گیرد Icana

فتح الله حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر نقش خاص و برجسته‌ای که مناطق مرزی در سطح کشوردارند افزود: توسعه حقیقی و رشد اقتصادی زمانی امکان پذیر است که پروژه راه آهن غرب کشورهرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب درمجلس شورای اسلامی  با  اشاره  به اینکه یکی ازمهم‌ترین شاخصه‌های توسعه‌یافتگی درهرمنطقه‌ ایجاد شبکه حمل و نقل  کارآمد است، تصریح کرد: تاثیر این عامل بر رشد و گسترش سایرعوامل توسعه انکارناپذیر است و زمینه توسعه را از جهات مختلف فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: اگر می خواهیم در بحث ترانزیت و ارتباط‌ های اقتصادی  بین المللی پیشرفت داشته وهمچنین شاهد رشد اشتغال باشیم باید زیرساخت‌ها حمل نقل ترانزیتی را در کشوربهبود بخشیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس ، یادآورشد: با توسعه خطوط ریلی این حوزه انتخابیه می توانیم فرصت‌های لازم را برای توسعه اقتصادی و محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال دراستان فراهم سازیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet