وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/21 14:37:55
سرویس اقتصادی
از سوی کمیسیون انرژی خبر غیر واقعی برخی رسانه‌ها تکذیب شد؛

هیچ طرحی مبنی بر فروش نفت توسط رئیس جمهور مطرح نیست

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اعلام اینکه هیچ طرحی مبنی بر استفاده از ظرفیت رئیس جمهور به جای وزارت نفت برای فروش نفت در کمیسیون انرژی مطرح نیست، تأکید کرد: کمیسیون انرژی رسماً چنین خبری که برخی رسانه‌ها آن را به نقل از نایب رئیس کمیسیون منتشر کرده‌اند، تکذیب می‌کند.
هیچ طرحی مبنی بر فروش نفت توسط رئیس جمهور مطرح نیست سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اعلام اینکه هیچ طرحی مبنی بر استفاده از ظرفیت رئیس جمهور به جای وزارت نفت برای فروش نفت در کمیسیون انرژی مطرح نیست، تأکید کرد: کمیسیون انرژی رسماً چنین خبری که برخی رسانه‌ها آن را به نقل از نایب رئیس کمیسیون منتشر کرده‌اند، تکذیب می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/10684.jpg هیچ,طرحی,مبنی,بر,فروش,نفت,توسط,,رئیس,جمهور,مطرح,نیست Icana

حسین امیری خامکانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: هیچ گونه طرحی در خصوص چگونگی فروش نفت در کمیسیون انرژی مطرح نیست و اخبار برخی رسانه‌ها در این باره صحت ندارد.

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی رسانه‌ها روز گذشته خبری را به نقل از علی مروی نایب رئیس کمیسیون انرژی مبنی بر استفاده از ظرفیت رئیس جمهور برای فروش نفت منتشر کردند در حالی که نایب رئیس کمیسیون گفته بود اگر دولت لایحه‌ای برای تسهیل فروش نفت ارائه کند، کمیسیون انرژی از آن حمایت می‌کند.

وی تأکید کرد: هیچ گونه طرحی نه در کمیسیون مطرح است و نه از سوی دولت به کمیسیون لایحه‌ای آمده است.

برخی رسانه‌ها روز گذشته از بسته ویژه تحریمی پارلمان در کمیسیون انرژی خبر داد که براساس یکی از بندهای آن، استفاده از ظرفیت عالی ترین مقام اجرایی کشور یعنی رئیس جمهور به‌جای وزارت نفت برای فروش نفت در دستور کار قرار می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet