حلول ماه ربیع الاول
1391/04/23 08:35:00
سرویس اقتصادی
علیپور:

ادغام موسسات مالی بر اساس توافق انجام می شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره ساماندهی موسسات پولی و بانکی و ادغام بانکها با موسسات گفت:درقوانین بانک مرکزی اجباری برای ادغام نیست و ادغام بر اساس توافق موسسات است.
ادغام موسسات مالی بر اساس توافق انجام می شود سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره ساماندهی موسسات پولی و بانکی و ادغام بانکها با موسسات گفت:درقوانین بانک مرکزی اجباری برای ادغام نیست و ادغام بر اساس توافق موسسات است. https://cdn.icana.ir/d/019/6069.jpg ادغام,موسسات,مالی,بر,اساس,,توافق,انجام,می,شود Icana

محمدعلیپوردرگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: موسسات مالی و اعتباری برای تاسیس نیاز به آورده بالایی هستند اما چون توانایی تامین این نقدینگی را ندارندمی توانند با موسسات دیگر برای شراکت درتاسیس موسسه و یا بانک توافق کنند.

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران درمجلس شورای اسلامی  تاکید کرد :درقوانین بانک مرکزی اجباری برای ادغام نیست و ادغام بر اساس توافق موسسات است.

وی درباره قانون بانکداری اسلامی و این که آیا نیاز به تجدیدنظر دارد یا خیرگفت: قانون بانکداری اسلامی 30 سال پیش نوشته شده است و قطعا کمبودهایی دارد و نیازمن تجدید نظراست.

علیپوراظهار داشت: دغدغه مراجع درباره نحوه عملکرد بانکها و عملیات بانکی را مدنظر قرارمی دهیم واگر قانون نیاز به اصلاح داشته باشد آن را اصلاح می کنیم.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: دربررسی قانون بانکداری اسلامی قطعا از نقطه نظرات مراجع عظام ومتخصصین علوم دینی استفاده خواهیم کرد.

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران درمجلس  درباره مهار گرانی ها هم گفت:  در مهار گرانی ها می بایست بر طرف کردن ریشه گرانی ها و همین طور مبارزه با گرانفروشان درراستای هم انجام شود تا بتوان تحولی در کنترل بازار در آینده شاهد بود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: دولت باید با برنامه ریزی دقیق و فراهم کردن زیر ساخت ها جهت پایین آوردن هزینه های تولید نسبت به کنترل قیمت ها و مهار بازار اقدامات مناسبی انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet