هدر موبایل
1391/04/21 15:33:24
سرویس اقتصادی
بت‌کلیا در واکنش به باز شدن پای واحدهای مسکن مهر به آگهی‌های فروش:

جای وزیر بودم اجازه فروش مسکن مهر رانمی دادم

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه به هرطریق ممکن باید از فروش واحدهای مسکن مهر جلوگیری کرد، گفت: من اگر جای وزیر راه و شهرسازی بودم، هیچ‌گاه اجازه نمی‌دادم مسکن مهر که برای اقشار کم‌درآمد ساخته شده را به فروش بگذارند.
جای وزیر بودم اجازه فروش مسکن مهر رانمی دادم عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه به هرطریق ممکن باید از فروش واحدهای مسکن مهر جلوگیری کرد، گفت: من اگر جای وزیر راه و شهرسازی بودم، هیچ‌گاه اجازه نمی‌دادم مسکن مهر که برای اقشار کم‌درآمد ساخته شده را به فروش بگذارند. https://cdn.icana.ir/d/019/10739.jpg جای,وزیر,بودم,اجازه,فروش,مسکن,مهر,رانمی,دادم Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به باز شدن پای واحدهای مسکن مهر به آگهی‌های فروش مسکن، اظهار کرد: من اگر جای وزیر راه و شهرسازی بودم، هیچ‌گاه اجازه نمی‌دادم مسکن مهر که برای اقشار کم‌درآمد ساخته شده را به فروش بگذارند.

نماینده اقلیت آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، افزود: زمانی که مسکن مهر را برای اقشار ضعیف جامعه و افرادی که قدرت خرید ندارند ساخته می‌شود، دلیلی برای واگذاری و فروش این واحدها به سایر افراد نیست.

وی ادامه داد: در صورت فروش واحدهای مسکن مهر عده‌ای که توان خرید دارند با خرید مسکن با قیمت ارزان بر سرمایه‌های خود  و بر تعداد مستاجران می‌افزایند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس نهم، با تاکید بر اینکه از طریق ممکن باید از فروش واحدهای مسکن مهر جلوگیری کرد، گفت: در غیر این صورت مسکن مهر در بورس دلالان، بنگاه‌ها و کسانی که می‌خواهند سرمایه‌شان لحظه‌ای زیاد شود وارد می‌شود و از هدف خود که خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد است، دور خواهد شد.

در حالی پای مسکن مهر به آگهی‌های فروش مسکن باز شده است که هنوز مسکن مهر سند ملکی ندارد و امکان هرگونه سوء استفاده‌ای از متقاضیان وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet