حلول ماه ربیع الاول
1391/04/23 10:13:40
سرویس استان ها
آذین:

فروش فله‌ای پسته کشاورزان را دلسرد می‌کند

نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس با اشاره به کیفیت مرغوب پسته رفسنجان، گفت: فروش فله‌ای محصول پسته کشاورزان را دلسرد می‌کند و این در حالی است که برای افزایش صادرات پسته این حوزه انتخابیه باید به دنبال راهکارهای نوین واثرگذار بود.
فروش فله‌ای پسته کشاورزان را دلسرد می‌کند نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس با اشاره به کیفیت مرغوب پسته رفسنجان، گفت: فروش فله‌ای محصول پسته کشاورزان را دلسرد می‌کند و این در حالی است که برای افزایش صادرات پسته این حوزه انتخابیه باید به دنبال راهکارهای نوین واثرگذار بود. https://cdn.icana.ir/d/019/16192.jpg فروش,فله‌ای,پسته,کشاورزان,را,دلسرد,می‌کند Icana

حسین آذین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه ،خبرگزاری خانه ملت، افزود: پسته رفسنجان از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌تواند به واسطه حمایت و برنامه ریزی برای اقتصاد کشور ارزآور باشد.

نماینده مردم رفسنجان واناردرمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: محصول پسته که با هزینه و رنج و زحمت بسیار دراستان کرمان تولید می‌شود، باید بسته‌بندی مطلوب و جذابی داشته باشد تا سالم و باکیفیت به مقصد برسد ودر غیر این صورت تلاش‌های کشاورزان بطور کامل به ثمر نمی نشیند.

وی با اشاره به ضعف صنعت بسته بندی در کشور،گفت: اگر پسته شهرستان رفسنجان در بسته‌بندی مطلوب و مناسب ارائه شود به طور قطع می‌تواند با پسته دیگر کشورها رقابت و صادرات آن نیز افزایش یابد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس یاد آور شد:حفاظت فیزیکی، انبار کردن، بازاریابی و فروش و حفاظت از کیفیت محصول فرآیندهای هستند که در بازارجهانی به طریق بسته بندی مناسب ایجاد می شوند/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet