هدر موبایل
1391/04/21 16:28:50
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی موافق طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی/

احیای سازمان مدیریت ازانحراف دربودجه نویسی جلوگیری می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: با احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی از انحراف در بودجه نویسی جلوگیری می کند.
احیای سازمان مدیریت ازانحراف دربودجه نویسی جلوگیری می‌کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: با احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی از انحراف در بودجه نویسی جلوگیری می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/13503.jpg احیای,سازمان,مدیریت,ازانحراف,دربودجه,نویسی,جلوگیری,می‌کند Icana

سید ناصر موسوی لارگانی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: اگر سازمان مدیریت و برنامه ریزی احیا شود بسیاری از مشکلاتی که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم برطرف خواهد شد.

نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی مشکلات نظام بودجه ریزی کشور بیشتر شد، گفت: زمانی که سازمان مدیریت و برنامه ریزی تبدیل به معاونت شد استقلال خود در را از دست داد و در بسیاری از مسایل اختیارات گذشته را ندارد.

وی دراین باره که برخی معتقدند با انحلال سازمان بوروکراسی اداری کم شد، گفت: در شرایط کنونی  بوروکراسی اداری درمعاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور حاکم است و گاهی اوقات دستگاههای اداری و وزارتخانه‌ها نمی‌توانند نیازشان را دریافت کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه با حذف سازمان مدیریت و برنامه ریزی انحراف دربودجه زیاد شد، اظهار داشت: مجلس چندی پیش جذب اعتبارات سال گذشته بودجه عمرانی را تا شهریور ماه امسال تصویب کرد و این ناشی از نبود سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نهاد بودجه ریزی بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet