خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/04/21 15:59:20
سرویس بین الملل
کوثری:

غرب ناچار به پذیرش مطالبات ملت آگاه سوریه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،با یادآوری شکست آمریکا و غرب در تغییر دولت دمشق، بر نقش مردم سوریه در تعیین حق سرنوشت خود، تاکید کرد و افزود: غرب ناچار به پذیرش مطالبات ملت آگاه سوریه است و دولت و مردم این کشور با وحدت با یکدیگر، توطئه دشمنان را خنثی می کنند.
غرب ناچار به پذیرش مطالبات ملت آگاه سوریه است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،با یادآوری شکست آمریکا و غرب در تغییر دولت دمشق، بر نقش مردم سوریه در تعیین حق سرنوشت خود، تاکید کرد و افزود: غرب ناچار به پذیرش مطالبات ملت آگاه سوریه است و دولت و مردم این کشور با وحدت با یکدیگر، توطئه دشمنان را خنثی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/13559.jpg غرب,ناچار,به,پذیرش,مطالبات,ملت,آگاه,سوریه,است Icana

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خانه ملت، ایفای نقش موثر چین و روسیه به عنوان اعضاء دائم شورای امنیت ، در عدم تصویب قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد بر ضد دولت اسد را اساسی خواند و تصریح کرد: غرب پس از مشاهده جانبداری مسکو و پکن از دمشق، از تلاش برای براندازی دولت سوریه، دست کشید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری شکست آمریکا و غرب در تغییر دولت دمشق، بر نقش مردم سوریه در تعیین حق سرنوشت خود، تاکید کرد و افزود: غرب ناچار به پذیرش مطالبات ملت آگاه سوریه است و دولت و مردم این کشور با وحدت با یکدیگر، توطئه دشمنان را خنثی می کنند.

کوثری تلاش‌های کوفی عنان را نشان از ناامیدی غرب را خواند و تصریح کرد: بازگشت ابرقدرت‌ها به مسیر مذاکرات مثبت برای حل‌و ‌فصل مسالمت آمیز بحران سوریه ، موفقیت جبهه مقاومت در برابر تجاوزکاران را نشان داد.

وی با اشاره به ایستادگی کشورهای مستقل منطقه همچون ایران، لبنان، سوریه و‌... در مقابل مستکبران، بر اتحاد بیشتر کشورهای جبهه مقاومت تاکید کرد و گفت: اقتدار جبهه مقاومت در گرو اتحاد و ائتلاف میان کشور‌های عضو جبهه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یادآور شد: حمایت معنوی چین، روسیه و کشور‌های جبهه مقاومت از دولت و مردم دمشق، ثبات و صلح را به سوریه می باز‌‌گرداند و امنیت منطقه را تامین می کند.

بحران سوریه زمانی آغاز شد که غرب و رژیم صهیونیستی از جنبش فراگیر بیداری اسلامی در منطقه که به تغییر رژیم‌های دست نشانده انجامید، به هراس افتادند و طرح براندازی دولت اسد و جایگزینی با یک دولت وابسته به غرب را در سر پروراندند. این توطئه‌ها با ایستادگی مردم و دولت سوریه به شکست انجامید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet