حلول ماه ربیع الاول
1391/04/24 08:51:36
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی:

برنامه ریزی‌با انحلال سازمان مدیریت به فراموشی سپرده شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: متاسفانه با انحلال سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ،مقوله برنامه ریزی به فراموشی سپرده شد ودولت دچار روزمرگی شده است و این چالش نیازمند بررسی است.
برنامه ریزی‌با انحلال سازمان مدیریت به فراموشی سپرده شد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: متاسفانه با انحلال سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ،مقوله برنامه ریزی به فراموشی سپرده شد ودولت دچار روزمرگی شده است و این چالش نیازمند بررسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/22267.jpg برنامه,ریزی‌با,انحلال,سازمان,مدیریت,به,فراموشی,سپرده,شد Icana

محمد رضا پور ابراهیمی درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: درزمان فعالیت سازمان مدیریت و برنامه ریزی سرعت درتصویب و اجرای پروژه ها کندتر بود ودرانجام کارها دراستانها و به ویژه بین مسولین اجرایی چالش ایجاد می شد.

نماینده مردم نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی درزمان خود بازوی کارشناسی و برنامه ریزی دستگاههای اجرایی بوداما رفته رفته بروکراسی اداری این سازمان منجر به انحلالش شد.

وی با بیان اینکه راهکارهای دیگری هم می توان برای حل مشکلات برنامه ریزی و بودجه نویسی طراحی کرد گفت: با انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی معضل و چالش های اداری بین سازمان ها حل شد و الان استانداران بهانه ای برای جواب دادن ندارند .

پورابراهیمی درادامه با تاکید براین که نگاه وزیر باید برنامه ای باشد گفت: متاسفانه با انحلال سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ،مقوله برنامه ریزی به فراموشی سپرده شد ودولت دچار روزمرگی شده است و این چالش نیازمند بررسی است.

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس  اظهار داشت: باید نقاط قوت و ضعف معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی احصا شود وحذف مانند گذشته و احیا به شکل کنونی مناسب نیست و باید به دنبال راهکار دیگر بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet