خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/04/23 09:59:43
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی با تاکید بر حمایت از قشر ضعیف و متوسط:

تخفیف 20درصدی مراکز خرید در ماه رمضان راهکار مهار گرانی نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت‌ها در قیاس با سال گذشته ۱۰۰ درصدی بوده است، گفت: مراکز خرید مخصوص ماه مبارک رمضان نهایتاً تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی می‌دهد که این تخفیف‌ها هم نمی‌تواند چاره‌ای برای حل مشکلات مردم باشد.
تخفیف 20درصدی مراکز خرید در ماه رمضان راهکار مهار گرانی نیست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت‌ها در قیاس با سال گذشته 100 درصدی بوده است، گفت: مراکز خرید مخصوص ماه مبارک رمضان نهایتاً تخفیف 10 تا 20 درصدی می‌دهد که این تخفیف‌ها هم نمی‌تواند چاره‌ای برای حل مشکلات مردم باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/16178.jpg تخفیف,20درصدی,مراکز,خرید,در,ماه,رمضان,راهکار,مهار,گرانی,نیست Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه دولت باید در آستانه ماه مبارک رمضان تنظیم بازار را در اولویت کار خود قرار دهد، افزود: البته وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ماه مبارک رمضان برنامه دارد که امیدواریم با حمایت دولت برنامه‌های این وزارت‌خانه مردم را در تنگنا قرار ندهد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: از برنامه‌های مفید وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد مراکز خرید و ذخیره کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان بود که این اقدامات در شرایط خاص ضرورت دارد.

وی با بیان اینکه دو قشر ضعیف و متوسط جامعه در شرایط کنونی آسیب‌های فراوانی را متحمل می‌شوند، ادامه داد: به دلیل اینکه درآمدهای مردم با هزینه‌هایشان هم خوانی ندارد تحمل گرانی‌ها برای مردم دشوار است.

این نماینده مجلس در دوره اخیر مجلس با یادآوری افزایش 100 درصدی برخی کالاها در قیاس با سال گذشته، افزایش قیمت محصولات لبنی، مرغ و خرما را بسیار چشمگیر دانست.

لارگانی تصریح کرد: هرچند در مراکز خرید ویژه ماه مبارک رمضان محصولات با تخفیف ارائه می‌شود ولی این کالاها نهایتاً تخفیف‌های 10 تا 20 درصدی به مردم می‌رسد که چاره‎‌ای برای مهار گرانی‌ها نخواهد بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس حمایت از قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه در ماه مبارک رمضان را ضروری برشمرد و یادآور شد: مردم باید در این ماه مبارک با آرامش روانی تأمین شوند و شرایط اقتصادی طوری باشد که تقویت و برای روزه داری مهیا شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet