حلول ماه ربیع الاول
1391/04/22 11:37:13
سرویس سیاسی

امیدوار رضایی به عنوان معاون قوانین رئیس مجلس منصوب شد

رئیس مجلس در حکمی دکتر امیدوار رضایی میرقائد را به عنوان معاون قوانین مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.
امیدوار رضایی به عنوان معاون قوانین رئیس مجلس منصوب شد رئیس مجلس در حکمی دکتر امیدوار رضایی میرقائد را به عنوان معاون قوانین مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13712.jpg امیدوار,رضایی,به,عنوان,معاون,قوانین,رئیس,مجلس,منصوب,شد Icana

دکتر علی لاریجانی در حکمی دکتر امیدوار رضایی میرقائد را به عنوان معاون قوانین مجلس شورای اسلامی منصوب کرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، متن حکم بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای امیدوار رضایی میرقائد

نظر به تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی در مجلس شورای اسلامی به موجب این حکم به سمت معاونت قوانین مجلس منصوب می گردید. با توجه به وظایف این معاونت در تدوین و تنقیح قوانین به خصوص مفاد مندرج در ماده 62 آئین نامه داخلی، امیدوارم با تلاش مجدانه و ارتقاء کارآمدی بخش های مختلف این معاونت در جهت خدمت رسانی به موقع به نمایندگان محترم و کمیسیون های مربوط اقدام نمائید. از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را خواستارم و از تلاشهای صادقانه حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای ابوترابی که از سالهای گذشته علاوه بر مسئولیت نایب رئیس مجلس، اهتمام ویژه ای به این معاونت مبذول داشتند ، سپاسگذاری می نمایم. انشاءالله از راهنمایی های ایشان بهره مند خواهید شد.

                                                                                      علی لاریجانی

                                                                                  رئیس مجلس شورای اسلامی

 

دکتر امیدوار رضایی نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های پنجم ، ششم ، هفتم و هشتم بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet