هدر اصلی
1387/09/03 12:12:00
سرویس سیاسی

نماینده نیشابور: عامل پایداری، استقلال و خودکفایی کشور، بسیج است

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیج منحصر به یک مقطع خاص نبوده، گفت: عامل پایداری، استقلال و خودکفایی کشور بسیج است که با ایمان و اخلاص همواره از ارزشها دفاع کرده است.

"حسین سبحانی‌نیا" نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص نقش بسیج در تامین امنیت کشور اظهارداشت: نهاد بسیج اعم از نیروی مقاومت مردمی و نیروهای وابسته به بسیج در سازمان‌ها، ادارات و دانشگاه‌ها یکی از برکات انقلاب اسلامی بود و اگر ما در قرآن کریم آیه کوثر به معنای چشمه جوشان را در شأن حضرت زهرا(ص) داریم، امروز مصداقی از این کوثر لایزال، نهاد بسیج است که توسط امام(ره) در کشور ما پایه‌ریزی شد.

وی با بیان اینکه نهاد بسیج در همه مقاطع انقلاب برای کشور دارای برکات بوده است، تصریح کرد: ما در دوران دفاع مقدس ثمرات با برکت بسیج را بیش از همیشه دیدیم و شاهد بودیم که با یک اشاره امام(ره) جبهه‌ها پر از نیروهای بسیجی اعم از پیر و جوان و زن و مرد می‌شد تا حدی که سازماندهی این نیروها برای دستگاه‌های مسئول مشکل ایجاد می‌کرد.

نماینده نیشابور خاطرنشان کرد: امروز نیز در بخش‌های مهم زندگی اعم از سدسازی‌ها، ماشین سازی‌ها، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، دانش هسته‌ای، سلول‌های بنیادی و پزشکی، بی‌تردید یکی از عناصر کلیدی و موثر ایمان و اعتقاد بسیجی بوده است و ما توانسته‌ایم علیرغم محدودیت‌های زیاد به توفیقات خوبی دست یابیم.

وی با بیان اینکه حضور بسیج امروز یک نیاز برای کشور است، گفت: توسعه و پیشرفت کشور به وجود این نهاد مقدس نیاز دارد و ما در سالگرد هفته بسیج باید این توجه را داشته باشیم که بسیج منحصر به یک مقطع خاص نبوده و عامل پایداری، تداوم، استقلال و خودکفایی کشور است که با ایمان و اخلاص و اعتقاد به ولایت همیشه از ارزش‌ها دفاع کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet