پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/09/03 12:34:00
سرویس سیاسی

نماینده مشهد: مجلس خلاء‌های قوانین مربوط به بسیج را رفع کند

نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه امروز بزرگترین عامل بازدارندگی ما در برابر دشمنان بسیج است، گفت: مجلس باید زمینه رفع خلاء های قوانین مربوط به بسیج را فراهم کند.

"جواد کریمی قدوسی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملتT در خصوص نقش بسیج در تامین امنیت ملی اظهار داشت: در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی و استقرار حکومت دینی در کشورمان شاهد حضور پر شوکت بسیج و بسیجیان بودیم و باید اذعان کنیم این بسیج بود که توانست امنیت امروز را برای ما از درگاه الهی به ارمغان بیاورد.

وی افزود: امروز بزرگترین عامل بازدارندگی ما در برابر دشمنان، بسیج، این لشگر مخلص خداست یعنی قدرت اسلام در چهره و سیمای بسیج تجسم پیدا کرده، قدرتی که دشمن روی آن حساب باز کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نظام اسلامی باید قدر بسیج را بداند و زمینه های آموزش، سازماندهی و رشد آن را بیش از گذشته فراهم نماید، تصریح کرد: نکته قابل توجهی که مجلس می تواند به آن بپردازد این است که یک بار دیگر قوانین مربوط به بسیج را بازنگری کند چون ما در این زمینه با بعضی خلاءهای قانونی مواجه هستیم که باید برطرف شود.

وی اظهار داشت: دولت باید در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و امنیتی با برنامه ریزی از حضور بسیجیان استفاده کند. همچنین می توان از نیروی عظیم بسیج برای رفع محرومیت در مناطق محروم با حداقل هزینه بهره جست که دولت باید این موضوع را نیز در نظر بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet