شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/09/04 12:32:00
سرویس سیاسی

الهیان: صدور قطعنامه‌ها علیه ایران جنجال‌های سیاسی تبلیغاتی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صدور قطعنامه‌ها علیه ایران جنجال‌های سیاسی تبلیغاتی است و تمامی هم ندارد.

"زهره الهیان" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تصویب قطعنامه پیشنهادی کانادا علیه ایران گفت: این اولین باری نیست که در مجامع بین‌المللی کشورها را در مباحث مختلف از جمله حقوق بشر زیر سوال می‌برند.

وی افزود: کشور ایران برخلاف ادعاهای آنها کشوری است که بیشترین آزادی و عالی‌ترین حقوق را برای شهروندان خود در نظر می‌ گیرد.

الهیان در خصوص روند انتخابات در ایران خاطرنشان کرد: روند انتخابات در ایران به گونه‌ای است که تقریبا سالی یکبار و با آزادی کامل برگزار می‌شود و این نشان‌دهنده این است که وضعیت مردم سالاری و دمکراسی در ایران مطلوب است.

وی تصریح کرد: اگر کشورهای غربی در خصوص نقض حقوق بشر قطعنامه‌هایی صادر می‌کنند باید مستندات ادعاهای خود را نیز ارائه نمایند.

نماینده تهران افزود: کسانی که ایران را در زمینه حقوق بشر محکوم می‌کنند باید به وضعیت حقوق بشر در کشورهای خود توجه کنند که به چه نحوی است. زیرا شاهدیم علی رغم ادعاهای آنها زندان‌های مخوف در ابوغریب و گوانتانامو و ... مصداق بارز نقض حقوق بشر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: به نظر می‌رسد این قطعنامه‌ها جنجال‌های سیاسی تبلیغاتی علیه ایران است و تمامی هم ندارد. ما هر وضعیتی هم داشته باشیم راه برای جنجال آفرینی آنها بسته نخواهد شد و ایجاد فضاهای جنجالی و تبلیغاتی سوء علیه ایران ادامه خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet