هدر اصلی
1387/09/07 20:52:00
سرویس فرهنگی
برای نخستین مرتبه

جشنواره "بهارستان" برگزار می‌شود

اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: نخستین جشنواره بهارستان با هدف معرفی تولیدات رسانه‌ای برتر در حوزه فعالیت‌های نهاد قانونگذاری، در نیمه دوم سال جاری برگزار می‌‌شود.

به گزارش خانه ملت، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس با صدور فراخوان شرکت در جشنواره "بهارستان" که به مناسبت دهم آذر (روز مجلس) برگزار می شود، اعلام کرد: جشنواره بهارستان در نظر دارد به منظور ارتقاء سطح تولیدات رسانه ای و همچنین بهینه سازی شیوه های اطلاع رسانی فعالیت های قوه مقننه، آثار برتر در زمینه های خبر، گزارش، گفتگو، مقاله، عکس و ویژه نامه را معرفی کند.

اداره مذکور بر همین اساس از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و کلیه افرادی که در حوزه اطلاع رسانی مجلس فعالیت دارند خواست که آثار خود را در زمینه های اعلام شده از روز یکشنبه دهم آذر ماه جاری تا دهم دی ماه به دفتر جشنواره واقع در مجموعه بهارستان ارسال کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 33440040 اداره اخبار و رسانه‌های مجلس شورای اسلامی تماس حاصل کنند.

اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی این نکته را در فراخوان خود برای شرکت اصحاب رسانه در جشنواره بهارستان متذکر شده است پس از انتخاب آثار برگزیده از سوی دبیرخانه جشنواره، به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

این اداره همچنین در خصوص مشخصات آثار ارسالی مربوط به نخستین جشنواره "بهارستان" تصریح کرده است "آثار ارسالی باید در قالب خبر، مقاله، گفتگوی اختصاصی، عکس، گزارش و ویژه‌نامه در حوزه مجلس شامل بخش مکتوب، دیداری و شنیداری باشند و بر روی آنها مشخصات کامل از قبیل نام خبرنگار یا نویسنده و عکاس، نام رسانه و تاریخ انتشار درج گردد".

همچنین بر اساس فراخوان اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، تاریخ انتشار یا پخش آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارسال می شوند، باید از هفتم خرداد 87 تا دهم آذر ماه سال جاری باشد و این آثار نباید به جشنواره های دیگر ارائه شده باشند.

در بخش پایانی فراخوان مذکور این نکته نیز به تعداد آثار ارسالی به جشنواره بهارستان اشاره و اعلام شده است "هر عکاس می‌تواند 10 قطعه از بهترین عکس های خود را که در مجلس گرفته شده و هر خبرنگار، گزارشگر و نویسنده می ‌تواند سه مورد از آثار خود در زمینه مجلس را انتخاب و به دبیرخانه جشنواره ارسال کند که البته آثار مذکور باید به تائید مسئولان رسانه‌ای که در آن چاپ یا پخش شده نیز، برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet