پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1386/06/05 10:59:00
سرویس سیاسی

رییس مجلس: مکتب‌های غیرالهی در نشان دادن راه نجات به انسان ناکام مانده‌اند

رئیس مجلس با تبریک نیمه شعبان به مسلمانان جهان گفت: میلاد ولیعصر، عید توحید، ایمان، عدالت و امید است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، غلامعلی حدادعادل روز دوشنبه در نطق پیش از دستور خود با تبریک میلاد مبارک حضرت ولیعصر به مسلمانان جهان، خاطرنشان کرد: در جهان امروز ما شاهد دو جریان مخالف یکدیگر هستیم که هر دو زمینه را برای ظهور امام دوازدهم آماده می‌کند.

وی افزود: از یکسو ظلم و ستم جهان را فراگرفته و این یکی از علائم ظهور است و از سوی دیگر مکتب‌های غیرالهی در نشان دادن راه نجات به انسان ناکام مانده‌اند و هیچ متفکری که بتواند ادعا کند برای درمان دردهای بشر نسخه مجربی در اختیار دارد، وجود ندارد.

رئیس مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر ما شاهدیم که موج بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی روز افزون است. مسلمانان و خصوصا نسل جوان به هویت اسلامی به ویژه هویت اجتماعی اسلام خودآگاهی پیدا کرده‌اند و همه مسلمانان می‌‌خواهند زندگی اجتماعی اسلامی داشته باشند و تقاضا برای حکومت اسلامی محدود به جمهوری اسلامی ایران نمانده است.

حدادعادل گفت: ما امیدواریم تلاش همه مسلمانان و خصوصا مسلمانان ایران که انقلاب اسلامی را در ایران به پیروزی رساندند و جمهوری اسلامی را در ایران تاسیس کردند قدمی باشد برای زمینه‌سازی حکومت صالحان بر زمین و تحقق آرمان‌های اسلامی که با ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر (عج) به نحو کامل محقق خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس عید میلاد امام زمان را به مقام معظم رهبری و ملت شریف و سربلند ایران و خواهران و برادران نماینده تبریک گفتند که ما همه از آنها تشکر می‌کنیم.

رئیس مجلس همچنین پیروزی تیم نوجوانان ایران در مسابقات جهانی والیبال را به ملت ایران تبریک گفت و افزود: این پیروزی بسیار افتخار آمیز است. برای اولین بار ایران در یک مسابقه گروهی مانند والیبال به مقام قهرمانی جهان رسیده است و باید از این فرزندان برومند وطن که با تلاش خود این افتخار را برای ایران کسب کردند تشکر کنیم.

وی ادامه داد: این پیروزی نشان می‌دهد که استعداد جوانان ایرانی چه اندازه زیاد است و در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها این استعداد خودش را نشان می‌دهد، اعم از عرصه‌های علمی، صنعتی، مدیریت و ورزش. کما اینکه چندی پیش تیم بسکتبال ایران به مقام قهرمانی آسیا رسید و تیم والیبال جوانان ایران به مقام سوم جهان رسید.

حدادعادل تصریح کرد: ما از مدیران محترم ورزش کشور و مربیان این نوجوانان تشکر می‌کنیم و برای ملت ایران و ورزشکاران عزیزمان پیروزی‌های بیشتری را از خداوند مسئلت می‌کنیم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet