شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/09/10 13:16:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجریی کشور

"محمدرضا باهنر" نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه روز یکشنبه را به عهده داشت، ‌تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات محمدی نماینده اردبیل، نیر و نمین به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به انتظام و فرآیند آموزش و پرورش کشور و به آموزش و پرورش درخصوص اعلام علت بی اعتنایی به قانون انتظام تعلیم و تربیت کشور.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم پرداخت مطالبات فرهنگیان شهرستان کرج.

- تذکر محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی قبولی آزمون استخدامی سال 82 در تالش - رضوانشهر و ماسال،‌

ایجاد رشته کاردانی صنایع شیمیایی در آموزشکده دخترانه معین رشت و به وزیر تسریع در تخصیص اعتبار مصوب هیات وزیران برای جبران خسارات و ترمیم خرابیهای ناشی از جاری شدن سیل در تالش، رضوانشهر و ماسال.

- تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به عملکرد معاون سیاسی استانداری اردبیل.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر راهوترابری در خصوص تسریع در نصب پلهای عابر گذر جاده خاوران بخصوص ورودی روستای توتک.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب، رودان، جاسک و سیری به وزیر کشور در خصوص استقرار پاسگاه انتظامی در مرکز بخش بیکاه شهرستان رودان؛ به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص راه اندازی مرکز اورژانس زیارت علی و بهبود بخشیدن به و ضعیت درمانی این بخش وبه وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات در خصوص تسریع در راه اندازی تلفن ثابت روستاهای ده گلکن و بنذرک شهرستان رودان.

- تذکر ترابی قهفرحی نماینده شهرکرد به وزیر نیرو در خصوص تامین اعتبار برای تکمیل فاضلاب شهرهای فرخ شهر و منطقه غرب شهرکرد چالشتر.

تذکر جهانگیرزاده و قاضی پور نمایندگان ارومیه به وزیر نفت در خصوص ضرورت گازرسانی به بخشهای و دهستانهای ارومیه.

- تذکر جباری نماینده بندرلنگه، بستک و پارسیان بهوزیر نفت در خصوص لزوم بکارگیری نیروهای بومی در مراکز گازی و نفتی بندرلنگه و پارسیان.

- تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر نفت در خصوص بررسی وضعیت نفت در دریای خزر و پیگیری برای استقرار منطقه انرژی و نفت در دریای مازندران و تامین گاز برای سوخت زمستانی مردم منطقه چهاردانگه ساری؛ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رسیدگی به وضعیت آموزش و پرورش ساری و تامین فضای آموزشی وبه رئیس جمهور در خصوص دستور موافقت با تاسیس دانشگاه جامع مازندران در ساری.

- تذکر رضایی کوچی نماینده جهرم و محمدجانی نماینده آباده، بوانات و خرم بید به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات بی رویه مرکبات که باعث کاهش شدید قیمت تولیدات داخلی شده و کشاورزان استان فارس را در شرف نابودی قرار داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet