عید سعید فطر
1387/09/10 13:55:00
سرویس فرهنگی

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سازمان بهزیستی در خانه ملت

نمایشگاه دستاوردهای سازمان بهزیستی در محل دائمی نمایشگاه های خانه ملت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت محمدرضا باهنر نماینده تهران پس از افتتاح و بازدید از این نمایشگاه با حضور در جمع خبرنگاران در مورد ارزیابی خود از این نمایشگاه گفت: معلولین یکی از اقشار و واقعیت های جامعه هستند که خدمت به آنها می تواند برکت زیادی را در جامعه بوجود آورد.

وی تصریح کرد: هر چند که این قشر مسمی شده اند به معلولین ولی ما معتقدیم که اگر خداوند عضوی را از بنده خود به هر دلیلی بگیرد در اعضای دیگر آن را جبران خواهد کرد، مخصوصا همت والای معلولین که حتی به افراد سالم نیز روحیه می دهد.

باهنر با مثال زدن مسابقات المپیک و پارالمپیک گفت: در این مسابقات معلولین نشان دادند که معلولین کشور ما از چه همت بالایی برخوردار هستند و دارای ظرفیت های گسترده هستند و این وظیفه ما است که از توانمندی های آنان به نحو احسن استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی از زمانی که تجمیع شده اند، فعالیت های خوبی را صورت داده اند و از نظر کیفی و کمی نیز اقدامات مناسبی شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: در مورد گسترش کیفی کار، بایستی کارها از خود معلولین خریداری شود.

باهنر خاطرنشان کرد: مجلس هفتم بودجه بسیار مناسبی را برای سال 87 پیش بینی کرد تا افرادی که پشت درها و منتظر پذیرش در سازمان های بهزیستی هستند پذیرش شوند ، که گزارش ها حکایت از موفقیت آمیز بودن این اقدامات دارد.

وی در ادامه گفت: گام های دیگری نیز باید برداشت که امیدواریم امکانات و بودجه سال آینده این اجازه را به دولت و مجلس بدهد تا این کار خدا پسندانه را تمام کنیم.

نایب رئیس دوم مجلس گفت: ما منت کش این قشر عظیم و فداکار هستیم و اگر هم به بخشی از وظایف خود عمل می کنیم قسمتی از دینی است که بر گردن ما می باشد و امیدواریم بتوانیم خدمت هر چه بیشتری به این قشر و مسئولین این سازمان کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet