شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/06/05 11:25:00
سرویس صحن

پاسخ استاندار یزد به اظهارت نماینده اردکان در خصوص اجرای مصوبات سفر استانی دولت

استاندار یزد طی نامه‌ای به اظهارات تابش نماینده اردکان در نطق پیش از دستور وی در خصوص مصوبات سفرهای استانی هیات دولت پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، موسی قربانی در جلسه علنی روز دوشنبه نامه استاندار یزد به اظهارات نماینده اردکان را به شرح ذیل قرائت کرد:

جناب آقای دکتر حدادعادل ریاست محترم مجلس شورای اسلامی احتراما با توجه به نطق پیش از دستور روز سه شنبه مورخ 30/5/86 نماینده محترم اردکان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مصوبات استانی سفر استانی هیات دولت به استان یزد به استحضار جنابعالی می‌رساند گذشته از مصوبات که مجوز اقدامات اساسی در بخش‌های مختلف محسوب می‌شود مانند ارتقای منطقه ویژه نساجی یزد به منطقه عام اقتصادی و یا مطالعه راه‌اهن شیراز- یزد، سایر مصوبات از نظر منابع مالی به 5 دسته به شرح پیوست تقسیم می‌شود:

1- مصوباتی که منابع مالی آن از محل اعتبارات شرکت‌های دولتی تامین می‌گردد مثل گازرسانی به روستاها و 11 سالن ورزشی

2- مصوباتی که منابع مالی آن از محل اعتبارات استانی تامین می‌شود براساس مصوبات هیات محترم دولت در استان یزد محل تامین اعتبار 51 طرح مصوب اعتبار استانی تعیین شده است که براین اساس مبلغ 140 میلیارد ریال از اعتبارات استانی به طرح‌های یاد شده تعلق گرفته است و تاکنون 30 درصد تخصیص داده شده است.

3- مصوباتی که منابع مالی آن از محل اعتبارات در اختیار وزارتخانه‌ها و یا اعتبارات طرح‌های مربوط به سفر رئیس جمهور تامین می‌شود.

مصوباتی که منابع مالی آن از محل اعتبارات ملی تامین می‌وشد مثل مصوبات مربوط به جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان و راه و ترابری، دادگستری، صنعت و معدن که در بودجه ملی دیده می‌شود.

5- مصوباتی که منابع مالی آن از طریق تسهیلات فروش اوراق مشارکت و یا فاینانس انجام می‌شود مثل 50 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه ضروری و ودیعه مسکن و 300 میلیارد ریال تسهیلات ارزی برای بافت فرسوده.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet