پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/09/11 12:27:00
سرویس کمیسیون ها
با تصویب کمیسیون اجتماعی؛

کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس و وزارتخانه ها، مسئول رسیدگی به مشکلات خراسان رضوی شد

اعضاء کمیسیون اجتماعی مقررر کردند که کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس و وزارتخانه ها، مسئول رسیدگی به مشکلات خراسان رضوی شود.

هادی مقدسی عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص جلسه امروز کمیسیون گفت: در این جلسه گزارش سفر چندی پیش برخی از اعضای کمیسیون اجتماعی به خراسان رضوی با حضور مسئولین و نمایندگانی از وزارتخانه های کار، رفاه، صنایع، تعاون، اقتصاد و دارایی، نمایندگان این استان در مجلس، معاونین بانکها و بانک مرکزی و نیز جانشین فرماندهی کل نیروهای انتظامی مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

وی افزود: در این گزارش مسائل و مشکلات نقاط مختلف این استان و کمبود نقدینگی و لزوم ترزیق نقدینگی به واحدهای تولیدی و طرح ها و پروژه های در حال فعالیت در استان مورد بررسی قرار گرفت.

مقدسی خاطرنشان کرد: مقرر شد کمیته ای متشکل از برخی اعضای کمیسیون اجتماعی، نمایندگان استان خراسان رضوی، استاندار این استان و نمایندگانی از وزارتخانه های ذی ربط تشکیل شود و در خصوص حل مشکلات مطروحه راه حل ارائه کرده و کمیسیون نیز پیگیر اجرای راه حل های مورد نظر باشد.

وی همچنین در خصوص جلسه روز گذشته این کمیسیون گفت: در این جلسه لایحه الحاق یک ماده به قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بررسی و به تصویب کمیسیون رسید.

نماینده لرستان ادامه داد: لایحه الحاق صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به فهرست نهادها و مؤسسات عمومی غیر دولتی نیز در این جلسه مطرح شده و پس از بررسی به تصویب رسید.

وی تصریح کرد: طرح یک فوریتی خدمات رسانی به ایثارگران نیز مورد بررسی قرار گرفت اما با توجه به جامع بودن این طرح مقرر شد کمیته ای هفت نفره متشکل از اعضای کمیسیون، نمایندگان بنیاد شهید، نیروهای مسلح و ایثارگران تشکیل شود تا در نشست های تخصصی این طرح را بصورت علمی و فنی مورد بررسی قرار داده و طرح جامعی را تهیه نمایند تا کمیسیون با اتمام رسیدگی به این طرح آن را مورد بررسی قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet