خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/09/13 10:03:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در نطق پیش از دستور:

حادثه تروریستی شهر بمبئی به نوعی بسترسازی ماجرا جویانه جدید در منطقه شباهت دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: حادثه جنایتکارانه تروریستی در شهر بمبئی هند ابهامات زیادی را ایجاد کرده که بیشتر به نوعی بسترسازی ماجرا جویانه جدید در منطقه شباهت دارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، دکتر علی لاریجانی گفت: مجلس شورای اسلامی ضمن برخورد کردن این اقدام خطرناک از کشورهای دوست پاکستان و هند می خواهد با دقت نظر و آرامش موضوع را بررسی کند و خدای ناکرده در دام ساختگی و فریبکارانه کشورهای ماجراجو نیفتد.

وی در ادامه اظهار داشت: از نمایندگان تشکر می کنم که روز گذشته پذیرای همکاران خود در ادوار پیشین مجلس بودند. حضور صمیمانه دوستداران انقلاب با سلایق مختلف و هم در روز تصویب قانون اساسی پیام روشنی به کشورهایی بود که تصور می کنند با زبان زور می توانند با ایران اسلامی سخن بگویند.

وی افزود: این نشست نشانگر بلوغ سیاسی روح جمعی جامعه ما بود که تکثر نهفته در متن دمکراسی را حول آرمانهای انقلاب اسلامی و قانون اساسی به وحدت بدل می کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از بزرگان کشور که دعوت ما را پذیرفتند و در این جلسه با شکوه شرکت کردند تشکر می کنم.

وی خاطرنشان کرد: از رؤسای پیشین مجلس که با بیانات درس آموز خود آموزه های ارزشمند و در عین حال شیرین به نمایندگان هدیه نمودند سپاسگزاریم و همچنین از همکاران اداری مجلس که زحمت زیادی کشیده اند تشکر می کنم.

لاریجانی با گرامیداشت روز بیمه و روز جهانی معلولین گفت: امروز هم لایحه الحاق به کنوانسیون جهانی حمایت از افراد معلول در دستور کار مجلس قرار دارد که امیدواریم به تصویب برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet