هدر موبایل
1387/09/13 11:53:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات علیخانی نماینده قزوین،آبیک و البرز به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به سوء مدیریت شرکت روکش چوبی ایران و تسریع در پرداخت مطالبات حقوق و مزایای معوقه کارگران این شرکت و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص جلوگیری از فروش مدرسه روستاهای سورشان، نیارک و زه آباد بخش طارم سفلی استان قزوین.

- تذکر کرمی‌راد نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت بکارگیری معلمان حق التدریس پذیرفته شده در آزمون سراسری و لزوم پرداخت حقوق بازنشستگان اخیر طی سه ماه گذشته.

- تذکرات میرخلیلی نماینده میناب، رودان، جاسک و سیری به وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات در خصوص تسریع در راه اندازی تلفن ثابت روستاهای کردر و کنارترش شهرستان میناب و به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تخصیص اعتبار بیشتر و تسریع در اجرای طرح بیمارستان شهرستان رودان.

- تذکرات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات در خصوص لزوم ارسال لایحه جامع ارتباطات با توجه به بند ج ماده 57 قانون برنامه چهارم توسعه و به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به وضعیت روستاهای خسارت دیده بر اثر توفان و سیل اخیر شهرستان ساری.

- تذکر شجاعی کیاسری نماینده ساری به وزیر کشور در خصوص تسریع در ایجاد شهرداری روستاهای پرجمعیت هولار، فرح آباد، جام خانه و اسرم و تبدیل بخش میاندورد به شهرستان مستقل.

- تذکر سازدار نماینده مرند و جلفا به وزیر کشور در خصوص لزوم پرداخت نیم درصد از درآمدهای شهرداری به کتابخانه عمومی شهر مرند.

- تذکرات جعفری نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزیر کشور در خصوص لزوم ساماندهی به ترافیک تهران و سرویس مدارس و به رئیس جمهور در خصوص دستور بررسی بی توجهی مسئولین در از بین رفتن سرمایه مردم در شهر لالجین.

- تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به رئیس جمهور در خصوص دستور تخصیص بودجه و اعتبار لازم برای احیاء مناطق گردشگری شهرستان گرمی.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو، کرمی‌راد نماینده کرمانشاه و زمانی نماینده کنگاور، صحنه و هرسین به رئیس جمهور در خصوص اعلام علت عدم پیشرفت اجرایی طرح های گردشگری سفر اول هیات دولت به استان کرمانشاه.

- تذکر جباری نماینده بندرلنگه، بستک و پارسیان به رئیس جمهور در خصوص دستور علت عدم اطلاع رسانی به نمایندگان مجلس در انتصال مدیران کل دستگاههای استان.

- تذکرات فرهنگی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور و وزرای امور اقتصادی و دارایی و کشور در خصوص دستور تجدید نظر در رویه کارگروه تخصیص وام‌های زودبازده استان آذربایجان شرقی و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص بررسی علت حذف نیروهای کارآمد متعهد از سازمانهای مرتبط با وزارت امور اقتصادی و دارایی.

- تذکر ترابی قهفرحی نماینده شهرکرد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم برقراری بیمه خبرنگاران با توجه به سختی شغل، احتمال خطر، سایر مشکلات و تاثیر آن در جامعه.

- تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و اعزازی ملکی نماینده بناب به وزرای جهاد کشاورزی و امور اقتصادی و دارایی در خصوص ضرورت تمهیل برای اقساط و بدهی های دامداران و کشاورزان استان آذربایجان شرقی.

- تذکرات مرعشی نماینده رودبار به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم تخصیص اعتبار برای خرید علوفه بصورت وام برای دامداران شهرستان رودبار و به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم تامین آمبولانس مجهز برای انتقال بیماران شهرستان رودبار.

- تذکرات فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو به وزیر امور خارجه در خصوص اتخاذ تدابیر دیپلماتیک لازم برای رفع مشکلات ایرانیان شاغل در عراق و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص بررسی علت کندی پیشرفت طرح ایجاد دانشکده فنی و مهندسی اسلام آباد غرب مربوط به سفر استانی هیات دولت.

- تذکرات یحیی‌زاده فیروزآباد نماینده تفت و میبد به رئیس جمهور در خصوص دستور برخورد قاطع با عوامل بی انضباطی های مالی و فرهنگی در ورزش و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص لغو افزایش بی سابقه کارمزد قبوض آب.

- تذکر موسوی سرچشمه نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین به وزیر بازرگانی در خصوص لزوم جلوگیری از ورود ذرت و مرکبات به کشور.

- تذکر نصیری قیداری نماینده زنجان و طارم به وزیر تعاون در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان شرکت تعاونی پژوهش در علوم و تکنولوژی ایران.

- تذکر دهقانی نماینده ایرانشهر، سرباز و دلگان و امیری کهنوج نماینده کهنوج، منوجان و قلعه گنج به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت بازگشایی و احداث راه مواصلاتی دهستان کتیچ بخش فنوج نیک شهر به دهستان رمشک شهرستان قلعه گنج.

- تذکرات ذاکر نماینده ارومیه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص بررسی علت سهل‌انگاری در احداث و اتمام بیمارستان فرهنگیان ارومیه و به وزرای مسکن و شهرسازی و آموزش و پرورش در خصوص تسریع در حل مشکل مسکن فرهنگیان ارومیه پس از گذشت 25 سال.

- تذکر محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص تخصیص اعتبار لازم برای اعطاء کمک های مالی بلاعوض به صاحبان اماکن مسکونی خسارت دیده بر اثر سیل.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر صنایع و معادن در خصوص رسیدگی به مشکلات نقدینگی صنایع در شهرستان کرج.

- تذکر پولادی نماینده ایلام، مهران، ایوان، شیروان و چرداول به وزیر نفت در خصوص لزوم بکار گیری نیروهای بومی استان در معادن نفت و گاز و پالایشگاه نفت و پتروشیمی ایلام.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به 30 روستای همجوار با لوله های اصلی گاز شهرستان ورامین.

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان و مهدی‌شهر به وزیر نفت در خصوص ضرورت شکستن انحصار تعمیر پمپ های گاز سی ان جی توسط تام گاز خودرو.

- تذکر برنا بلداجی نماینده بروجن به وزیر نیرو در خصوص افزایش اعتبارات فاضلاب شهرهای بلداجی و نقنه شهرستان بروجن در سال 88.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet