آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تقذیر نمایندگان مجلس از برگزاری همایش سی سال قانونگذاری

سرویس فرهنگی
200 نماینده طی نامه ای از هیات رییسه مجلس به دلیل برگزاری همایش 30 سال قانونگذاری در جمهوری اسلامی ایران و دعوت از نمایندگان ادواری قدردانی و سپاسگزاری کردند.
چهارشنبه 13 آذر 1387 ساعت 14:14

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این نامه که توسط غفوری فرد قرائت شد به شرح ذیل می باشد:

بدینوسیله از اقدام هوشمندانه هیات رئیسه در برگزاری همایش 30 سال قانونگذاری در جمهوری اسلامی ایران در سالگرد شهادت آیت الله سیدحسن مدرس و دعوت از نمایندگان ادواری قدردانی و سپاسگزاری می گردد.

این همایش در وهله اول بیانگر حسن تدبیر و سعه صدر در دعوت از نمایندگان هفت دوره گذشته قانونگذاری در جمهوری اسلامی ایران بوده و ثانیا نشان دهنده ظرفیت عظیم و جامعیت بی مانند مجلس شورای اسلامی در شکوفا نمودن استعدادهای ملی و ایجاد وحدت و انسجام بیشتر ملت مسلمان ما می باشد.

این نوآوری و ابتکار در سال نوآوری و شکوفایی موجی از نور امید در دل های نیروهای صادق انقلاب آفرید که انشاالله موجب رضایت حضرت بقیه الله اعظم (عجل) و روح بزرگ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی قدس سره و مقام معظم ولایت امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای خواهد گردید.

امید می رود با پیگیری برگزاری اینگونه جلسات و همایش ها که در عین سادگی، کارآمدی و توانمندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش می گذارد موجبات تقویت اعتماد اجتماعی مردم شریف میهن اسلامی و یاس دشمنان انقلاب فراهم آید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000