هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نامه 210 نماینده مجلس به مناسبت گرامیداشت سالروز تشکیل ارتش بیست میلیونی

سرویس سیاسی
210 تن از نمایندگان مجلس طی بیانیه ای به مناسبت 5 آدر ماه، از اهداء نشان ایثار به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین به خانواده های معظم شاهد و ایثارگران توسط ریاست جمهور قدردانی کردند.
چهارشنبه 13 آذر 1387 ساعت 14:20

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این نامه که توسط غفوری فرد قرائت شد به شرح ذیل می باشد:

5 آذر ماه سالروز تشکیل ارتش بیست میلیونی و بسیج مستضعفان با فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی امام عظیم الشان راحل (قدس سره) به یقین یکی از شورانگیزترین و حماسی ترین ایام الله جاودانه انقلاب اسلامی و نظام مقدس مستحکم جمهوری اسلامی ایران است.

اهداء نشان ایثار به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و همچنین به خانواده های معظم شاهد و ایثارگران توسط ریاست جمهور در سفر استانی نماد و جلوه خاص و پر درخششی یافته و بر نشاط روحی و امید بیش از پیش این صاحبان حقیقی انقلاب و یاران واقعی امام عصر ارواحنا فدا افزوده است. قطعا دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای شگفت انگیز و اعجاب آمیز آن اندیشه هر گونه تجاوزی را در ذهن علیل دشمنان متکبر محو ساخته اند و در تحقق استراتژی بازدارندگی با استقرار سامانه های دافاعی قدرتمند و بی نظیر پرچم عزت و شکست ناپذیر میهن عزیز ما را در اوج قله اقتدار و افتخار به اهتزاز در آورده اند و همچنان به فرمایش رهبر عزیز حضرت آیت الله خامنه ای مایه قوام کشورند. در پایان از روحیه بسیجی و خدمتگزار دولت سپاسگزاریم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000