پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/09/13 14:44:00
سرویس صحن

حداد عادل: برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری تصمیمی نگرفته‌ام

حدادعادل گفت: هنوز برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری سال آینده تصمیمی نگرفته ام.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که شما روز گذشته به سخنان رهبری مبنی بر اینکه قطار دولت باید بر روی ریل مجلس حرکت کند، اشاره کردید آیا در حال حاضر چنین تناسبی وجود دارد یا خیر، گفت: این تناسب وجود ندارد چرا که اگر تناسبی وجود داشت این مشکلات وجود نداشت.

وی در ادامه افزود: بنده فکر می کنم باید بیرون از مجلس فضایی ایجاد شود تا طرح ها و لوایح مهم مانند اصل 44 و طرح تحولات اقتصادی ابتدا بررسی شود و به یک توافقی برسند و بعد از آن عمل شود.

وی با بیان اینکه این کار عقلایی است، گفت: در تمام دنیا نیز این کار رسم است و ما باید تلاش نماییم که بیرون از مجلس و بیرون از دولت فضایی برای کمک به دولت و مجلس برای کار کارشناسی وجود داشته باشد.

رئیس کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: من همیشه تاکید می نمایم که مجلس اگر خواهان هویت می باشد این هویت از کنار یکدیگر نشستن 290 نفر به وجود نمی آید.

حداد عادل در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص عدم حضور رئیس جمهور در مجلس گفت: احتمال من این است که طرح تحول اقتصادی نیاز به کار بیشتری دارد و گاهی اوقات نیز این اتفاق می افتد که لایحه ای که تقدیم مجلس می شود نیاز به پختگی و بررسی بیشتری دارد.

وی افزود: در نهایت این لایحه باید به مجلس آورده شود و دلیل آن بررسی بیشتر این لایحه می باشد.

نماینده تهران در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه تعدادی از دانشگاهیان از شما درخواست نموده اند تا کاندیدای ریاست جمهوری شوید، نظر شما در این زمینه چیست؟ گفت: این صحبت ها زیاد می شود من نیز در این باره حرف هایی شنیده ام ولی هنوز تصمیمی در این باره نگرفته ام و به نتیجه قطعی نرسیده ام که وارد این صحنه شوم.

رئیس کمیسیون فرهنگی در پاسخ به اینکه آیا انتخاب شدن شما به عنوان گزینه ریاست صداوسیما صحت دارد یا خیر، گفت: حدود 30 سال است که من گزینه پیشنهادی ریاست صداوسیما بوده ام و این حرفها صحت ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet