خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/09/13 14:14:00
سرویس سیاسی

مجمع نمایندگان روحانی مجلس، دست‌دادن طنطاوی شیخ‌ازهر با شیمون پرز را محکوم کردند

مجمع نمایندگان روحانی مجلس در رابطه با حضور شیمون پرز در همایش ادیان و دست دادن طنطاوی شیخ ازهر با شیمون پرز بیانیه دادند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه به شرح زیر است:

قال الله تعالی: ((و لا ترکنوا الی الذین ظلمو فتمسکم النار)) به ستمگران تمایل نشان ندهید که آتش قهر الهی گریبانگیرتان خواهد بود.

پذیرفتن شیمون پرز جلاد رژیم صهیونیستی در همایش ادیان در آمریکا در شرائطی که این رژیم متجاوز مردم مسلمان غزه و فلسطینی های مظلوم را با شدیدترین فشارها در محاصره قرار داده و از آب و غذا و دارو محروم ساخته و زیر رگبار گلوله و بمب به خاک و خون می کشد، لکه ننگی است بر دامن دولتهای سازشکار عربی و مدعی اسلامیت و از این بدتر دست دادن شیخ جامع ازهر طنطاوی به این جلاد در این همایش که جنایتی است غیرقابل گذشت به ملت مصر و جهان اسلام و جامع ازهر که می بایست تعالیم اسلام و سیاستهای اسلامی را به نمایش گذارد. بدون تردید این جنایت آشکار از حافظه امت اسلامی محو نخواهد شد و ملت های مسلمان اینگونه اعمال ننگین را نخواهند بخشید و عذاب الهی در انتظار آنان خواهد بود.

مجمع نمایندگان روحانی مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی، اقدام شیخ ازهر را تقبیح نموده و از علمای جهان اسلامی حمایت از مردم مظلوم فلسطین و تفنر و انزجار از سازشکاران را درخواست دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet