هدر موبایل
1387/09/13 13:57:00
سرویس کمیسیون ها

علیخانی: کشاورزی در استان قزوین در حال نابودی است

نماینده قزوین در تذکری آیین نامه ای گفت: کشاورزی در استان قزوین در حال نابودی است و هر جا که برای بازدید به مناطق کشاورزی سرمی زنیم آه و ناله مردم بلند است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، قدرت الله علیخانی نماینده قزوین در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه با استناد به ماده 17 آیین نامه با اشاره به عدم استیضاح وزیر جهادکشاورزی در قالب تذکری آیین نامه ای با اشاره به پیشنهاد رئیس مجلس در خصوص تشکیل جلسه با وزیر جهاد گفت: من فرمایشات شما را قبول دارم ولی بدانید من با وزیر جهاد کشاورزی نخواهم نشست چون ایشان را قبول ندارم.

وی گفت: کشاورزی در استان قزوین در حال نابودی است و هر جا که برای بازدید به مناطق کشاورزی سرمی زنیم آه و ناله مردم بلند است اما نمی دانم چرا این آه و ناله مردم وزیر جهاد را نمی گیرد تا سقط شود و رها شویم.

سپس رئیس مجلس در پاسخ به نماینده قزوین ضمن بیان این مطلب که شما لفظ خوبی را در مورد وزیر جهاد کشاورزی بکار نبردید لابد لهو لسان بود گفت: ایراد شما به مسایل کارشناسی است امیدوارم ایشان همیشه زنده باشد و مشکلات مردم را حل کند.

علی لاریجانی گفت: تا روز یکشنبه مساله را بررسی می کنیم تا مشکل با بررسی ایرادات حل شود و اگر حل نشد ما در خدمت شما هستیم.

رئیس مجلس با اشاره به این مطلب که ما نیز به ماده 17 آیین نامه (سوگند هیات رئیسه) معتقد هستیم گفت: سعی می کنیم نظر نمایندگان در مورد سوال و استیضاح را پیگیری کنیم اما سعی می کنیم این کار با متانت پیش برود تا اتمام حجت شود.

در ادامه علیخانی پس از سخنان لاریجانی گفت: منظور من ساقط بود نه سقط، این را از صحبت های من حذف کنید و کلمه ساقط را بگذارید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet