هدر اصلی
1387/09/13 15:26:00
سرویس کمیسیون ها

نماینده اردبیل خواستار استیضاح وزرای جهادکشاورزی و آموزش و پروزش شد

موسوی گفت: ما از استیضاح دست بردار نیستیم. ما با دولت مشکل نداریم، دولت یک دولت مردمی است بلکه ما با این وزرای کم لطف، بی توجه و بی اعتنا کار داریم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در تذکر آئین نامه ای در خصوص اعلام وصول نشدن طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر می خواهیم منویات و آرمان شهید مدرس ها را در مجلس زنده کنیم باید این وزرایی که به ما و مردم بی توجه بوده و به حرفمان گوش نمی دهند استیضاح کنیم.

وی گفت: اخیراً 22 محصل مظلوم که برای تحصیل در محل دیگری در پشت یک وانت بار نیسان سوار شده بودند به ته دره رفتند.

موسوی خاطرنشان کرد: در مصاحبه ای که با جراید داشتیم مطمئن بودیم که امروز یکی از این دو طرح در مجلس حتماً اعلام وصول می شود.

وی تاکید کرد: اگر یکشنبه هفته آینده یکی از این دو طرح اعلام وصول نشود بنده از این مجلس استعفا می دهم.

نماینده اردبیل اظهار داشت: هیچ یک از استیضاح کنندگان امضاء خود را از طرح استیضاح وزرای جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش پس نگرفتند تا حق و حقوق کشاورزان و فرهنگیان را بگیرند.

وی همچنین بر ابقاء استاندار اردبیل تاکید کرد و گفت: جناب آقای محصولی توجه کند که نسبت به ابقاء استاندار اردبیل که مورد قبول مردم هستند با ما کنار بیاید.

لاریجانی نیز در پاسخ به وی گفت: ما مسیر را با طمانینه طی می کنیم تا هم نظر شما تامین شده و هم حجت تمام شود.

وی افزود: معاونین وزیر آموزش و پرورش و کشاورزی که در مجلس حضور دارند تلاش کنند در این فاصله دو سه روز مانده تا یکشنبه جلسات برگزار شود.

لاریجانی ادامه داد: امیدواریم نمایندگان استیضاح کننده روز شنبه در جلسه حاضر شوند اگر مسائل حل شد که مطلوب تر است و اگر حل نشد این حق شماست که روز یکشنبه استیضاح را دنبال کنید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet