پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/09/13 14:16:00
سرویس صحن

استودیو خبر و مصاحبه مجلس آغاز به کار کرد

استودیو خبر و مصاحبه شورای اسلامی ظهر امروز با حضور کارپرداز فرهنگی هیات رییسه و مسئولان سازمان صدا و سیما افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محسن کوهکن" در اولین ارتباط زنده تلویزیونی این استودیو با شبکه خبر گفت: این استودیو این امکان را فراهم می آورد که نمایندگان مردم با موکلین خود در ارتباط مستقیم باشند.

وی تصریح کرد: در گذشته این اتفاق در مراکز استانها صورت می گرفت که موجب صرف هزینه و اتلاف وقت می گردید در حالی که امروز این شرایط فراهم آمده تا در مجلس شورای اسلامی این امر صورت گیرد.

عسگری معاونت توسعه و فن آوری سازمان صداوسیما نیز ضمن ابراز خوشحالی از افتتاح این استودیو با بیان اینکه این امر تا کنون در بسیاری از کشورها صورت نگرفته است گفت: ارتباط ما اخیراً با مراکز استانها از طریق فیبرنوری و ماهواره ای فراهم می شود.

وی آغاز به کار استودیو خبر و مصاحبه مجلس را اقدامی بزرگ توصیف کرد و آن را به نمایندگان مجلس و مراکز صداوسیمای استانهای کشور تبریک گفت.

همچنین کارپرداز فرهنگی مجلس در ارتباطی مستقیم با مرکز بوشهر در خصوص تلاشهای صورت گرفته برای آغاز به کار این استودیو گفت: تلاشهای بسیاری شده تا منابع مالی مورد نیاز تامین گردد و تلاش می شود تا همه امکانات به نحوی فراهم شود تا همه نمایندگان به بهترین شکل با موکلین خود در ارتباط باشند تا بتوانند دوران خدمت خود در سنگر قانونگذاری با موفقیت به اتمام برسانند.

لازم به ذکر است این استودیو دارای دو دوربین استودیویی است و به عنوان یک استودیوی کامل توانایی ضبط برنامه و یا برقراری ارتباط مستقیم با شبکه های تلویزیونی را دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet