هدر موبایل
1387/09/17 13:15:00
سرویس سیاسی

پیگیری دولت پاکستان درخصوص به شهادت رسیدن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی، مطالبه جدی مجلس است

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری دولت پاکستان در خصوص موضوع به شهادت رسیدن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی به دست گروهک جندالشیطان مطالبه جدی مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسینعلی شهریاری در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به اصول 3، 152، 176 قانون اساسی اظهار داشت: متاسفانه مدتی قبل تعدادی از پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی توسط گروهک جندالشیطان به گروگان گرفته شده و به شهادت رسیدند، ما ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری، از رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی امنیت می خواهیم ارتباطات ما را با کشور پاکستان پیگیری کند.

وی افزود: از رئیس جمهور می خواهیم در سفر رئیس جمهور پاکستان به ایران این موضوع را پیگیری کرده و خواستار تحویل اعضاء این گروهک شوند.

نماینده زاهدان گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فقط نظاره گر نباشند و اقدام جدی در خصوص این موضوع انجام دهند تا از طرق مختلف این مسئله پیگیری شود.

محمد حسن ابوترابی فرد در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: ما در این فاجعه با شما و خانواده های این شهدا همدرد هستیم و مجلس پیگیر خواهد بود تا دست جنایت کنندگان به جان و مال و نوامیس امت اسلام و پناهنده شدگان به یکی از کشورهای همسایه قطع شود.

وی افزود: از کشور پاکستان می خواهیم به این موضوع به طور جدی رسیدگی کنند. این مطالبه جدی مجلس شورای اسلامی است که در این مورد هیچ درنگ و تردیدی به خود راه نخواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet