هدر اصلی
1387/09/18 13:29:00
سرویس سیاسی

ابوترابی فرد: درخواست تاخیر در اعلام وصول وزرای کشاورزی و آموزش و پرورش از سوی برخی از طراحان استیضاح مطرح شده است

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکرات مکرر نمایندگان مبنی بر جلوگیری هیات رئیسه از طرح استیضاح وزرای آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی اظهار داشت: درخواست تاخیر در اعلام وصول استیضاح دو وزیر مورد اشاره از سوی برخی دوستان که نقش محوری در استیضاح داشتند صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدحسن ابوترابی فرد که ریاست جلسه علنی امروز را برعهده داشت، افزود: با توجه به تذکراتی که تعدادی از نمایندگان طی یکی دو روز اخیر در خصوص استیضاح مطرح کردند نکاتی را مطرح می کنم.

نایب رئیس اول مجلس گفت: در ارتباط با استیضاح وزیر جهاد کشاورزی بعد از جلسه 8/8/87 دوستان که محور استیضاح بودند نزد بنده آمدند و درخواست خود را پس گرفتند.

وی افزود: در ادامه جلساتی را با وزیر جهاد کشاورزی داشتند و حرفشان این بود که اگر بتوانند به نقطه مشترکی با سایر استیضاح کنندگان برسند و نظرشان این بود که با توجه به محدودیت زمان در پایان عمر دولت نهم بحث اسیتضاح فعلا متوقف شود.

وی افزود: در غیر این صورت اگر نامه استیضاح دست بنده بود طبق روال باید اعلام وصول می شد.

ابوترابی فرد اظهار داشت: در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش هم همینطور است. دوستانی که استیضاح وزیر آموزش و پرورش را امضا کردند و در مجموعه مذاکراتی که اعضای دولت با نمایندگان استیضاح کننده داشتند دوستان امضا کننده وزیر آموزش و پرورش به بنده مراجعه کردند و گفتند ما در طرح استیضاح عجله نکنیم تا یک مقدار زمان بگذرد شاید به نتایج خوبی رسیدیم.

نایب رئیس مجلس گفت: ما یک گفتگو و تعامل درونی با نمایندگان داریم و بر همان اساس هم تصمیم می گیریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet