شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/06/05 14:43:00
سرویس اقتصادی
نطق پیش از دستور

مؤدب‌ پور: رئیس‌جمهور پیگیر اجرایی شدن حکمی را که صادرکرده باشد

مودب پور گفت: من به نمایندگی از کارگران الکتریک رشت که چندین سال حقوق نگرفته‌اند از رئیس‌جمهور محترم خواهشمندم پیگیر اجرایی شدن حکمی را که صادرکرده باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمجتبی مؤدب‌پور،‌ نماینده مردم رشت،به عنوان اولین ناطق پیش از دستور جلسه علنی امروز دوشنبه 5 شهریور ماه گفت: کارخانجات الکتریک ایران ـ رشت حدود 50 سال سابقه دارد. در سال 81 به بهانه خصوصی‌سازی به بخش خصوصی واگذار شده است. من قبلاً این جمله را در همین جایگاه مقدس یکبار هم گفتم،‌ در روزنامه وزین کیهان در تاریخ 16/12/85،‌ نوشته‌اند که کارخانجات الکتریک ایران ـ رشت و کنف‌کار از بخش خصوصی پس گرفته می‌شود.

وی گفت: متأسفانه بعد از گذشت حدود شش ماه کارخانه پس گرفته نشده است. کیهان، دستور رئیس‌جمهور را چاپ کرده است.

مودب پور گفت: حداقل انتظار بنده بعنوان یک نماینده و به نمایندگی از کارگران رنجدیده و سختی‌کشیده الکتریک رشت که چندین سال حقوق نگرفته‌اند از رئیس‌جمهور محترم خواهشمندم پیگیر اجرایی شدن حکمی را که صادرکرده باشد.

وی افزود:مسأله بعدی مسأله بنزین است. حضرت آیت‌الله قربانی نماینده محترم ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت هفته گذشته در نماز جمعه فرمودند که برغم تلاشهای رئیس‌جمهور، سامان ندادن به مسأله بنزین مشکلاتی را ایجاد کرده است.

 نماینده مردم رشت گفت: در سهمیه‌بندی بنزین، آن کسی که واقعاً آسیب‌دیده قشر کم‌درآمد است و مردمی که با خرید یک ماشین با وام خودرو الان در آژانسها کار می‌کنند،‌ شبها ساعت 11 به بعد جلو پمپ‌بنزینها هستند و 50 لیتر بنزین هم خیلی راحت می‌فروشند.

وی گفت:آقای دکتر حدادعادل در دو ماه گذشته در دفاع از همین سهمیه‌بندی بنزین فرمودند که جلو بازار آزاد و بازار سیاه باید گرفته شود. متأسفانه در همین یکماه اخیر ما شاهد همین بازار سیاه هستیم و لازم است که دولت بزرگوار یک چاره‌ای برای این قضیه بیندیشد.

مودب پور در پایان گفت:از وزارت کشور خواهشمندم تکلیف شهر رشت را با شهردار ما معلوم کنند والا تدبیر دیگری باید کرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet