شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/08/07 10:22:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ایرج ندیمی:

دولت باید طرح های هدفگذاری شده را به اتمام برساند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:دولت باید دوره دوم خود را جوری تمام کند که نتایج و اعمالش تبدیل به ضعف نشود و چند مطلب را درنظر بگیرد ؛ ابتدا پایبندی به قانون دوم ،تعامل بین قوا ،سوم اجرایی شدن شعارها و اهداف تعریف شده ،چهارم گذر از عقبه تحریم و مسائل ارزی و در نهایت به سامان رساندن طرح های مهر ماندگار را در برنامه داشته باشد.
دولت باید طرح های هدفگذاری شده را به اتمام برساند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:دولت باید دوره دوم خود را جوری تمام کند که نتایج و اعمالش تبدیل به ضعف نشود و چند مطلب را درنظر بگیرد ؛ ابتدا پایبندی به قانون دوم ،تعامل بین قوا ،سوم اجرایی شدن شعارها و اهداف تعریف شده ،چهارم گذر از عقبه تحریم و مسائل ارزی و در نهایت به سامان رساندن طرح های مهر ماندگار را در برنامه داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/6630.jpg دولت,باید,طرح,های,هدفگذاری,شده,را,به,اتمام,برساند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت: دولت باید دوره دوم خود را جوری تمام کند که نتایج و اعمالش تبدیل به ضعف نشود و چند مطلب را درنظر بگیرد ؛ ابتدا پایبندی به قانون دوم ، تعامل بین قوا ، سوم اجرایی شدن شعارها  و اهداف تعریف شده ،چهارم گذر از عقبه تحریم و مسائل ارزی و در نهایت به سامان رساندن طرح های مهر ماندگار را در برنامه داشته باشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: کارنامه دولت در انتهای کار دولتی ها داده می شود ، نه الان ؛ ما به ضعف های دولت واقف هستیم و می گوییم باید خروجی آن همانند ورودی اش باشد ، مثل هدفگذاری مهر ماندگار که قول داده اند ، باید تا پایان دولت به اتمام برسد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم تصریح کرد: دولت سه هدف گذاری برای مهر ماندگار دارد ؛دهه فجر ،پایان سال و پایان دولت که باید منتظر نتیجه نهایی بود .

ندیمی در خاتمه گفت:برنامه و بودجه برای سال 92 مشخص نیست و باید بر آن دقت شود؛ برای امسال مهر ماندگار طبق اعلام دولت از 6 پروژه در شهرستان ما ، دو پروژه مثل گاز دیلمان یا بیمارستان سیاهکل ،قرار است تا پایان امسال به اتمام برسد و به نظرم اگر وجه در اختیار قرار گیرد به پایان می رسد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet